Rozpis podzim 2020

Rozpis utkání všech družstev oddílu házené Házená Velká Bystřice v podzimní části sezóny 2020 - 2021 hraných doma i venku 
Mladší žačky  Bylo vytvořeno společné družstvo ml. žaček SK Žeravic a Házené Velká Bystřice, které bude hrát pod názvem SK Žeravice/Velká Bystřice, střídavě ve Velké Bystřici a Žeravicích
Starší žačky  Bylo vytvořeno společné družstvo st. žaček SK Žeravic a Házené Velká Bystřice, které      bude hrát pod názvem SK Žeravice/Velká Bystřice, střídavě ve Velké Bystřici a Žeravicích
 
 Středa 2.9.2020 - doma
  st.žačky 17:00   SK Žeravice/V. Bystřice - Zora Olomou B *** v Žeravicích ***
 
Sobota 12.9.2020 - venku
MGA002 st.žáci 9:00   Uničov - V. Bystřice  
Neděle 13.9.2020  - venku
THA010 st.žačky 13:00   Krmelín - SK Žeravice/V. Bystřice  
 
Sobota 19.9.2020 - doma
  st.žačky 13:30   SK Žeravice/V. Bystřice - Karviná *** ve Velké Bystřici ***
XED002 ml.dorost 15:30   V. Bystřice - Tatran Litovel  
XAB002 muži 17:30   V. Bystřice - Tatran Litovel  
Sobota 19.9.2020 - venku
MKA2 ml.žačky 9:00   Uničov - SK Žeravice/V. Bystřice  
Neděle 20.9.2020 - doma
  ml.dorost 11:30   HA Olomouc - Zubří ODLOŽENO
  st.dorost 13:30   HA Olomouc - Holešov *** ve Velké Bystřici ***
XBD002 ženy 15:30   V. Bystřice - Žeravice  
Neděle 20.9.2020 - venku
MJA5 ml.žáci 9:45   Turnaj Prostějov (HBC Olomouc) ODLOŽENO
MJA4 ml.žáci 11:00   Turnaj Prostějov (HFK Prostějov)  
 
Sobota 26.9.2020 - doma
MGA006 st.žáci 9:00   V. Bystřice - Centrum Haná B  
  st.žačky 14:00   SK žeravice/V. Bystřice - Hrabůvka *** v Žeravicích ***
Sobota 26.9.2019 - venku
XBD005 ženy 13:00   Velké Meziříčí - V. Bystřice  
Neděle 27.9.2019 - venku
XED012 ml.dorost 16:00   Zlín - V. Bystřice  
XAB012 muži 18:00   Zlín - V. Bystřice  
 
Pondělí 28.9.2020 - venku
  mini ml. A 8:00   Turnaj Kostelec n. H.  
  mini ml. B 8:00   Turnaj Kostelec n. H.  
 
Sobota 3.10.2020 - doma
MJA16 ml.žáci 9:00   Turnaj V. Bystřice (Uničov)  
MJA18 ml.žáci 11:30   Turnaj V. Bystřice (Žeravice)  
  ml.žačky 14:00   SK Žeravice/V. Bystřice - Hranice *** v Žeravicích ***
XED013 ml.dorost 13:30   V. Bystřice - Bystřice p. H. ODLOŽENO
  ženy 15:30   V. Bystřice - Kunovice 2.kolo Českého poháru
XAB013 muži 17:30   V. Bystřice - Bystřice p. H.  
Neděle 4.10.2020 - doma
  ml.dorost 11:30   HA Olomouc - Lovosice *** ve Velké Bystřici ***
  st.dorost 13:30   HA Olomouc - Nové Bránice ODLOŽENO
Neděle 4.10.2020 - venku
  mini st. A 12:00   Turnaj Horka n. M.  
  mini st. B 12:00   Turnaj Horka n. M.  
  st.žačky 14:30   Poruba A - SK Žeravice/V. Bystřice  
 
Sobota 10.10.2020 - doma
  st.žačky 11:30   SK Žeravice/V. Bystřice - Poruba B *** v Žeravicích ***
MGA008 st.žáci 13:30   V. Bystřice - Uničov  
XAB024 muži 17:30   V. Bystřice - Náchod ODLOŽENO
Sobota 10.10.2020 - venku
  ml.žačky 9:00   Zora Olomouc A - SK Žeravice/V. Bystřice  
Neděle 11.10.2020 - doma
XED024 ml.dorost 9:00   V. Bystřice - HBC Olomouc  
XBD006 ženy 11:00   V. Bystřice - Nový Jičín  
 
Sobota 17.10.2020 - doma
  ml.žačky 12:30   SK Žeravice/V. Bystřice - Zora Olomouc B *** v Žeravicích ***
Sobota 17.10.2020 - venku
XED026 ml.dorost 12:30   Ostrava - V. Bystřice  
XAB026 muži 18:00   Vršovice - V. Bystřice  
Neděle 18.10.2020 - venku
  st.žačky 8:45   Kostelec n. H. - SK Žeravice/V. Bystřice  
  mini ml. A 9:00   Turnaj Litovel (Tatran)  
  mini ml. B 9:00   Turnaj Litovel (Tatran)  
  mini st. A 11:00   Turnaj Litovel (Tatran)  
  mini st. B 11:00   Turnaj Litovel (Tatran)  
  ml.žáci 15:00   Turnaj Hranice (Hranice)  
  ml.žáci 16:30   Turnaj Hranice (Centrum Haná B)  
 
Sobota 24.10.2020 - doma
  ml.žačky 11:30   SK Žeravice/V. Bystřice - Uničov *** ve Velké Bystřici ***
  st.žačky 13:30   SK Žeravice/V. Bystřice - Třinec *** ve Velké Bystřici ***
XED035 ml.dorost 15:30   V. Bystřice - Nový Jičín  
Sobota 24.10.2020 - venku
  mini st. A 12:00   Turnaj Uničov  
  mini st. B 12:00   Turnaj Uničov  
  mini ml. A 13:00   Turnaj Prostějov  
  mini ml. B 13:00   Turnaj Prostějov  
Neděle 25.10.2020 - doma
XAB035 muži 17:30   V. Bystřice - Strakonice  
Neděle 25.10.2020 - venku
XBD010 ženy 11:00   Karviná - V. Bystřice  
MGA012 st.žáci 11:00   Centrum Haná B - V. Bystřice  
 
Sobota 31.10.2020 - venku
XAB039 muži 16:30   Hustopeče - V. Bystřice  
Neděle 1.11.2020 - venku
XED039 ml.dorost 12:30   Polanka n. O. - V. Bystřice  
 
Sobota 7.11.2020 - venku
MJA28 ml.žáci 9:00   Turnaj Senice n. H. (Senice n. H.)  
MJA29 ml.žáci 10:15   Turnaj Senice n. H. (Horka n. M.)  
Neděle 8.11.2020 - doma
  mini ml. A 9:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini ml. B 9:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini st. A 11:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini st. B 11:00   Turnaj Velká Bystřice  
Neděle 8.11.2020 - venku
MGA014 st.žáci 12:30   Uničov - V. Bystřice  
XBD015 ženy 15:00   Lesana Zubří - V. Bystřice  
 
Sobota 14.11.2020 - doma
  st.žačky 13:30   SK Žeravice/V. Bystřice - Bohumín *** ve Velké Bystřici ***
XED046 ml.dorost 15:30   V. Bystřice - Rožnov p. R.  
Sobota 14.11.2020 - venku
  ml.žačky 10:00   Hranice - SK Žeravice/V. Bystřice  
Neděle 15.11.2020 - doma
XAB046 muži 17:30   V. Bystřice - Chodov  
 
Sobota 21.11.2020 - doma
MJA40 ml.žáci 9:00   Turnaj V. Bystřice (Prostějov)  
MJA42 ml.žáci 11:30   Turnaj V. Bystřice (HBC Olomouc)  
MGA018 st.žáci 13:00   V. Bystřice - Centrum Haná B  
Sobota 21.11.2020 - venku
  mini st. A 8:30   Turnaj Uničov  
  mini st. B 8:30   Turnaj Uničov  
XED052 ml.dorost 14:00   Klimkovice - V. Bystřice  
Neděle 22.11.2020 - doma
  mini ml. A 9:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini ml. B 9:00   Turnaj Velká Bystřice  
  ml.žačky 13:30   SK Žeravice/V. Bystřice - Zora Olomouc "A" *** ve Velké Bystřici ***
XBD020 ženy 15:30   V. Bystřice - Hodonín "B"  
Neděle 22.11.2020 - venku
XAB052 muži 17:00   Jičín "B" - V. Bystřice  
 
Sobota 28.11.2020 - doma
  ml.dorost 13:30   HA Olomouc - Jičín *** ve Velké Bystřici ***
XED057 ml.dorost 15:30   V. Bystřice - Hranice  
Sobota 28.11.2020 - venku
  ml.žačky 9:00   Zora Olomouc B - SK Žeravice/V. Bystřice  
Neděle 29.11.2020 - doma
  mini ml. A 9:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini ml. B 9:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini st. A 11:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini st. B 11:00   Turnaj Velká Bystřice  
XAB057 muži 17:30   V. Bystřice - Vsetín  
   
Sobota 5.12.2020 - doma
XED065 ml.dorost 9:00   V. Bystřice - Horka n. M.  
Sobota 5.12.2020 - venku
MJA53 ml.žáci 10:45   Turnaj Žeravice (Uničov)  
MJA54 ml.žáci 12:00   Turnaj Žeravice (Žeravice)  
Neděle 6.12.2020 - doma
  mini ml. A 9:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini ml. B 9:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini st. A 11:00   Turnaj Velká Bystřice  
  mini st. B 11:00   Turnaj Velká Bystřice  
Neděle 6.12.2020 - venku
XAB065 muži 17:00   Dvůr Králové - V. Bystřice  

 

O nás

Házená Velká Bystřice je sportovní klub s dlouhou tradicí. Jako jeden z mála oddílů v regionu pokrýváme všechny mužské kategorie.

Novinky

PF2021

Zpravodaj č. 12/2020

Facebook