Zpravodaj č. 8/2008

Po družstvech dorostu a mužů zahájila své soutěže i naše žákovská družstva. V první jarním kole zajížděla do Luhačovic a přivezla plný počet bodů. V domácím prostředí se podařilo uhrát bod pouze starším dorostencům, kteří remizovali s Hranicemi. Muži prohráli s Holešovem a mladší dorost podlehl Královu Poli.

SOBOTA 29.3.2008:

St.dorost:  SK V. Bystřice - Hranice                                                       27 : 27 (18 : 12)

Po výborném prvním poločase jsme soupeři zásluhou neproměňování vyložených šancí darovali bod.

Sestava: Hliněný K., Balon T., Hliněný J., Janošek V., Krahulec D.(7), Machýnek M.(1), Nečesaný J.(3), Petr O., Serbus L., Schneider V.(2), Spurný M.(2), Wolf M.(2), Wolf P.(3), Ďurčík J.(9).

NEDĚLE 30.3.2008:

Ml.žáci:  Luhačovice - SK V. Bystřice                                                    16 : 17 (8 : 8)

Začátek utkání jsme odehráli bez nasazení a po 10 min. jsme prohrávali 5 : 1. Potom družstvo začalo kolektivně bojovat a do poločasu jsme vyrovnali. Zejména se na tom podílela zlepšená obrana. Ve druhém poločase (16.min) jsme vedli již 12 : 16, ale pak hráči dostali strach o výsledek a soupeři se málem povedlo vyrovnat. Zápas jsme odehráli bez zraněného Michala Surmy, Konečně ale začali bojovat hráči jako Honza Stopka a Radek Boyko.

Branky: Stopka J.(6), Boyko R.(5), Ochmann P.(5), Gardián A.(1).

St. žáci: Luhačovice - SK V. Bystřice                                                    21 : 24 (12 : 11)

Slabý výkon družstva, obraz přístupu hráčů k tréninku.

Sestava: Rypár, Polách(3), Loun(1), Švébiš(1), Dambor(1), Schweitzer(6), Zeman(7), Dunaj(5), Pupik.

Ml.dorost:  SK Velká Bystřice – Královo Pole                                      26 : 33 (12 : 14)

Jeden z nejslabších výkonů našeho družstva v této sezóně.

Sestava: Nezdařil Z., Cenkl J., Balon T.(1), Hliněný J.(1), Machýnek M.(2), Petr O., Serbus L.(1), Schneider V.(3), Spurný M., Wolf P.(3), Ďurčík J.(14), Ochmann M.(1), Elsner R.

MužiSK Velká Bystřice – Holešov                                                       20 : 24 (9 : 8)

Do 25-té minuty 1.poločasu výborná obrana, zásluhou které jsme vedli 9 : 5. Následně třemi chybami během dvou minut jsme umožnili soupeři snížit na poločasový stav 9 : 8. Ve druhém poločase jsme již výkon v obraně nedokázali zopakovat a v útoku jsme měli problém využívat brankové příležitosti.

Sestava: Koželoužek D., Zedník P., Vydra M.(2), Pörsök P.(5), Barvíř J., Strádal J.(1), Klobouček O., Souček P., Steiger M.(8), Pataj J., Urban L.(2), Zelinka A., Nečesaný J.(2).