Zpravodaj č. 9/2008

První dubnový víkend nedopadl pro naše družstva zrovna úspěšně. V sobotu starší žáci prohráli po špatném výkonu v Prostějově (první porážka v soutěži), starší dorost pak v nekompletní sestavě prohrál ve Velkém Meziříčí. Úspěch  tak zaznamenalo pouze družstvo mini-mladší, které ve svém prvním vystoupení na mistrovském turnaji obsadilo 3.místo ze šesti družstev. V neděli družstva mladšího dorostu a mužů prohrála v Karviné.

SOBOTA 6.4.2008:

Mini mladší: Turnaj v Olomouci

V sobotu 6.4.odehrálo mužstvo mini-mladší mistrovský turnaj v Olomouci. Mužstvo ve svém prvním vystoupení podalo obětavý a kolektivní výkon a obsadilo pěkné 3.místo.

6. Senice n.H.

St.žáci:  Prostějov - SK V. Bystřice                                                 25 : 23 (11 : 9)

Opět výkon neodpovídající možnostem jednotlivých hráčů, mnoho neproměněných šancí, chyby v obraně, impotentní křídla, častá hra v oslabení.

Branky: Zeman M.(8), Polách P.(5), Dunaj Š.(4), Švébiš O.(3), Schweitzer M.(2), Pupik T.(1).

St.dorost: Velké Meziříčí - SK V. Bystřice                                      32 : 22 (17 : 13)

Slabý výkon celé družstva,  které nastoupilo ve velmi slabé sestavě bez několika hráčů základního kádru. Dva hráči základního kádru se omluvili(?) a někteří hráči z ml. dorostu odmítli do Velkého Meziříčí jet.

Branky: Wolf M.(7), Wolf P.(7), Dočkal M.(3), Schneider V.(2), Elsner R.(1), Machýnek M.(1), Janošek V.(1).

Především hráči z mladšího dorostu, kteří po sezóně přecházejí do staršího dorostu by si měli uvědomit, že druhou ligu je třeba udržet a měli by se na tom podílet i oni, jinak v příští sezóně budou hrát např. v Senici na antuce. Přístup některých starších i mladších dorostenců je hrubě nezodpovědný.

NEDĚLE 7.4.2008:

Ml.dorostKarviná - SK Velká Bystřice                                          40 : 19 (22 : 6)

První poločas ostudný, druhý už kluci bojovali. Nekolektivní výkon. Projevuje se slabá účast na zimní přípravě.

Branky: Ďurčík J.(8), Schneider V.(5), Spurný M.(2), Machýnek  M.(1), Wolf P.(1), Schweitzer M.(1), Serbus (1).

Muži: Karviná-SCM - SK Velká Bystřice                                         40 : 22 (19 : 15)

V nekompletní sestavě jsme odehráli výborně první poločas, kdy jsme se prosazovali hrou přes pivota. V závěru prvního poločasu odstoupil pro zranění další hráč základní sestavy (Steiger M.) a ve druhém poločase jsme již se soupeř nedokázali držet krok.

Sestava: Smékal J., Jakl L.(2), Pörsök P.(3), Pataj J.(4), Steiger M.(5), Zelinka A.(1), Strádal J.(4), Bečica J.(1), Vydra M.(2), Klobouček O., Vaverka M.