Zpravodaj č. 17/2008

V předposledním kole mladší žáci v utkání o 1.místo prohráli v Olomouci. Starší žáci měli hrát v sobotu v Litovli, ale po chybě pořadatelů se utkání odehrálo až v neděli ve Velké Bystřici a naše družstvo jednoznačně vyhrálo. V sobotu se ve Školní hale uskutečnil další turnaj kategorie mini-mladší, kde naše družstva obsadila 3.místo a 4.místo a v neděli v posledním turnaji kategorie mini-starší obsadila naše družstva v Olomouci 2. místo a 6.místo.

SOBOTA 31.5.2008:

Ml.žáci:  STM Olomouc – SK FTP V.Bystřice                                 18 : 9 (9 : 4)

Zápas se od samého počátku vyvíjel v náš neprospěch. Chyby v obraně a nedůraz v útoku znamenaly stav 6 : 1 v 10. minutě prvního poločasu. Teprve pak naši hráči zvýšili důraz v obou činnostech a průběh hry se vyrovnal. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale skóre bylo poznamenáno tím, že rozhodčí nenechali naše hráče tzv. „dohrát“.

Branky: Ochmann P.(4), Stopka J.(2), Surma M.(2), Nábělek F.(1).

Mini-mladší:  Turnaj ve Velké Bystřici – Školní hala

V turnaji na domácí půdě nastoupila jsme postavili dvě naše družstva a v konkurenci 6-ti družstev obsadila pěkné 3. a 4.místo (chybělo družstvo Senice, které nepřijelo).

Nejlepším hráčem V. Bystřice 1 byl brankař Jiří Routner.

Nejlepším hráčem V. Bystřice 2 byl Tomáš Spurný.

VB 1 Zora  Kostelec Prostějov Litovel VB 2 Skóre Body Poř.
 Velká Bystřice 1   4 : 8 10 : 16 13 : 10 15 : 10 3 : 14 45 : 58 4 4.
 Zora Ololmouc 8 : 4   10 : 10 14 : 4 12 : 3 10 : 5 54 . 26 9 1.
 Kostelec n. H. 16 : 10 10 : 10   12 : 6 18 . 11 13 : 8 69 : 45 9 2.
 Prostějov 10 : 13 4 : 14 6 : 12   3 : 14 5 : 16 28 : 69 0 6.
 Litovel 10 : 15 3 : 12 11 : 18 14 : 3   7 : 11 45 : 59 2 5.
 Velká Bystřice 2 14 : 3 5 : 10 8 : 13 16 : 5 11 : 7   54 : 38 6 3.

NEDĚLE 1.6.2008:

St.žáci:  Litovel – SK Velká Bystřice                                              13 : 26 (5 : 13)

Díky chybě pořadatelů z Litovle byl zápas hraný ve Velké Bystřici ač se měl konat původně v Litovli. Naši hráči měli celý vývoj zápasu pod kontrolou. Díky výbornému výkonu brankáře Litovle, neproměňovaným šancím a mnoha špatným přihrávkám ze strany našich hráčů, skončilo utkání pro hráče Litovle  přijatelným rozdílem. Nutno pochválit za bojovnost a předvedenou hru především P. Polácha, M. Schweitzera a M. Zemana.

Branky: Polách P.(6), Zeman M.(5), Dunaj Š.(4), Rýpar M.(3), Pupík T.(3), Švébiš O.(2), Ochmann M.(1), Baroš D.(1), Loun J.(1)

Mini-starší:   Turnaj v Olomouci

V neděli 1.6.2008 odehrála družstvo miniházené starší poslední mistrovský turnaj v Olomouci.

Družstvo Velká Bystřice A obsadilo ve své skupině 1.místo, když dosáhlo těchto výsledků:

Výsledky:
 Velká Bystřice A – Litovel A 13 : 12
 Velká Bystřice A – Zora Olomouc 13 :   6
 Velká Bystřice A – Litovel B  18  : 18

Družstvo Velká Bystřice B obsadilo ve skupině 3.místo a dosáhlo těchto výsledků: