Zpravodaj č. 22/2008

První zářijový víkend začal další ročník soutěží. Úspěšně vstoupila do soutěže družstva mladších žáků, starších žáků a staršího dorostu. Mladší žáci přivezli body z Olomouce, kde porazili domácí STM Olomouc a Senici na Hané.  Starší žáci vyhráli v Bystřici pod Hostýnem a starší dorost v Olomouci. Neuspělo družstvo mladšího dorostu, které prohrálo v Karviné a muži kteří prohráli v Olomouci.

SOBOTA 6.9.2008:

St.žáci:  Bystřice pod Hostýnem  – SK Velká Bystřice                   20 : 38 (9 : 18)

Jednoznačné vítězství. Soupeř nedokázal ubránit Štefana Dunaje autora 21 branek.
Branky: Dunaj Š.(21), Švébiš O.(9), Surma M.(3), Stopka J.(3), Atyafi E.(1), Boyko R.(1).

St.dorost:  Olomouc - SK Velká Bystřice                                         24 : 31 (13 : 13)

Dlouho vyrovnané utkání, především zásluhou spousty technických chyb našeho družstva. V závěru se projevila zkušenost našeho družstva.
Branky: Nečesaný J.(9), Schneider V.(6), Ďurčík J.(4), Krahulec D.(3), Wolf M.(3), Kuco D.(3), Petr O.(2), Serbus L.(1).

Muži: Olomouc - SK Velká Bystřice                                                  35 : 24 (21 : 12)

O výsledku bylo rozhodnuto po prvním poločase, kdy zahrálo naše družstvo slabě v obraně a vyprodukovalo velké množství technických chyb. Ve druhém poločase se hra našeho družstva částečně zlepšila, ale tak jako v 1.poločase opět spousta technických chyb (za celý zápas 26).
Sestava: Vydra M., Koželoužek D., Pörsök P.(1), Strádal J.(2), Kufrik R.(5), Barvíř J.(3), Dostál O.(2), Steiger M.(2), Balon R.(7), Klobouček O., Zelinka A.(2), Bečica J., Souček P.,

NEDĚLE 7.9.2008:

Ml. žáci: Senice na Hané - SK Velká Bystřice                                  9 : 14 (5 : 7)

Ml. žáci: Olomouc - SK Velká Bystřice                                             9 : 13 (5 : 5)

Branky 1.zápas: Surma 7, Zemanová 2, Květ 2, Svobodník 2, Nábělek 1
Branky 2.zápas: Surma 7, Zemanová 5, Gardián 1

V obou zápasech podalo naše družstvo disciplinovaný výkon a po zásluze vyhrálo.

Ml. dorost: Karviná - SK Velká Bystřice                                           40 : 15 (14 : 3)

První zápas nové sezony. Byl vidět výkonnostní rozdíl a kvalitativní převaha ze strany domácích. Ze strany našeho družstva byl vidět až přílišný respekt k soupeři. Zpočátku slušný výkon především v obraně postupně upadající a nakonec odpovídající výsledek. Faktem je, že od některých hráčů se očekával lepší výkon.
Branky: Wolf P.(7), Rýpar M.(2), Zeman M.(2), Spurný M.(1), Polách P.(1), Schweitzer M.(1), Elsner R.(1)