Zpravodaj č. 26/2008

V dalším kole hrála naše družstva v domácím prostředí, ale úspěšná byla pouze žákovská družstva mini-starší. Mladší žáci  jednoznačně přehráli STM Olomouc a Senici, st. žáci pak porazili Luhačovice. Mini–starší se stali vítězi turnaje, který se uskutečnil také u nás Na Letné. Nedařilo se naopak st. dorostu, který prohrál doma s Litovlí, se stejným soupeřem prohrál i mladší dorost a muži prohráli s Paskovem.

SOBOTA 4.10.2008:

Ml.žáciSK FTP V.  Bystřice – STM Olomouc                                      14 : 7 (9 : 7)

Branky: Surma M.(8), Slováček D.(2), Nábělek F.(2), Zemanová R.(2).

Ml.žáciSK FTP V.  Bystřice – Senice n. H.                                          16 : 6 (8 : 2)

Branky: Surma M.(7), Mádr R.(4), Svobodník J.(2), Klobouček M.(1), Nábělek F. (1), Slováček D.(1).

St.žáciSK V. Bystřice – Luhačovice                                                    26 : 19 (16 : 9)

Branky: Dunaj Š.(12), Stopka J.(5), Švébiš O.(4), Ochmann P.(2), Atyafi E.(2), Slováček D.(1)

St.dorost:  SK V. Bystřice -     Litovel                                                    25 :  30 (8 : 13)

Nepovedené utkání našeho staršího dorostu. Katastrofální obrana a v útoku hrál každý na sebe, místo kolektivní hry. Citelně chyběli dva zranění klíčoví hráči (Nečesaný J a Krahulec D.).

Branky: Schneider V.(9), Ďurčík J.(7), Kučo D.(7), Dohnal J.(1), Wolf M.(1). Wolf M.(8),

NEDĚLE 5.10.2008:

Mini-staršíTurnaj ve Velké Bystřici

V neděli dne 5.října 2008 sehrálo družstvo miniházená-starší mistrovský turnaj, tentokrát v domácím prostředí na hřišti na Letné.

5. Žeravice

Naši hráči opět předvedli velmi kvalitní výkon, za což jim patří poděkování.Velký dík si zaslouží rodiče našich hráčů, kteří se postarali o zajištění občerstvení pro přítomná

Ml.dorost:  SK Velká Bystřice - Litovel                               29 : 34 (18 : 15)

Zbytečně prohraný zápas s porazitelným soupeřem.
Branky: Ďurčík J.(8), Zeman M.(8), Schweitzer M.(5), Wolf P.(4), Hliněný J.(2), Polách P.(2), Baroš D.(1).

Muži: SK Velká Bystřice - Paskov                                       28 : 33 (13 : 15)

Po vydařeném vstupu do utkání získalo naše družstvo v 15-té minutě čtyřbrankové vedení (8 : 4), o které ale zhoršenou hrou v obraně do poločasu přišlo a prohrávalo 13 : 15. Do druhého poločasu vstoupilo naše družstvo opět lépe než soupeř a  otočilo stav na 19 : 17. Za tohoto stavu naše družstvo opět začalo hrát velice špatně v obraně s soupeř naše chyby trestal.
Sestava: Vydra M., Hliněný K., Steiger M.(5), Barvíř J.(2), Balon R.(7), Klobouček O.(1), Pörsök P.(5), Dostál O.(2), Zelinka A., Strádal J.(6), Wolf M., Serbus L.