Zpravodaj č. 29/2008

Další kolo bylo zahájeno čtvrteční předehrávkou utkání starších žáků, kdy naši žáci porazili Zdravice. O víkendu pak všechna naše  družstva zajížděla na půdu soupeře. V sobotu mladší dorost přivezl body z Brna Králova Pole. Muži a starší dorost prohráli ve Vsetíně. V neděli mini–mladší obsadili  1. a 3.místo na turnaji v Litovli.

ČTVRTEK 23.10.2008:

Ml.žáciSK V.  Bystřice – Žeravice                                      21 : 18 (7 : 11)

Začátek zápasu nám moc nevyšel. Na počátku druhého poločasu jsme prohrávali už o 5 branek. Potom jsme zlepšili obranu (což se projevilo i na vyšší úspěšnosti brankáře) a zápas dovedli do vítězného konce.

Branky: Švébiš O.(7), Dunaj Š.(7), Stopka J.(6), Ochmann P.(1).

SOBOTA 25.10.2008:

St.dorost: Vsetín - SK V. Bystřice                                      34 : 23 (14 : 15)

Po výborném  prvním  poločase měla naše družstvu v úvodu druhého poločasu osmiminutový výpadek, kdy nedalo branku a dostalo 8 branek. Nutno podotknout, že rozhodčí ve druhém poločase začali pískat úplně jinak než v prvním poločase, který odpískali výborně.

Branky: Ďurčík J.(8), Machynek M.(5), Schneider V.(3), Serbus L.(3), Petr O.(1), Wolf M.(1), Zeman M.(1), Wolf P.(1).

0

Muži:  Vsetín - SK V. Bystřice                                     30 :  23 (13 : 13)

Po vyrovnaném prvním poločase, kdy jsme dvakrát vlastními chybami přišli o tříbrankové vedení se o utkání rozhodlo během druhé  desetiminutovky druhého poločasu, kterou jsme prohráli 5 : 0. V závěru si již domácí vedení pohlídali.

Sestava: Vydra M., Hliněný K., Dostál O.(3), Klobouček O.(1), Strádal J.(5), Souček P.(1), Balon R.(4), Kufrik R.(1), Jakl L.(1), Pörsök P.(6), Schneider V.(1).

2

Ml.dorost:   HK Královo Pole - SK V. Bystřice                              33 :  35 (17 : 15)

Do Brna se jelo pro dva povinné body ,ale nechybělo mnoho a místo nich se odjíždělo s ostudou. V prvním poločase si někteří hráči asi mysleli ,že se asi soupeř porazí sám.

V prvním poločase se díky nedůrazné obraně a trestuhodnému spalování šancí dostal soupeř do dvoubrankovému vedení. I přes trenérčinu důraznou domluvu o poločase náskok soupeře začal narůstat až místy na sedmibrankový náskok. Naštěstí se hráči vzpamatovali a díky vynikajícímu výkonu v posledních 15-ti minutách výsledek otočili a zvítězili. Střelecky opět mužstvo táhl Jan Ďurčík – autor 15-ti branek a když zabrali opravdu všichni hráči v závěru utkání podařilo se utkání dovést k vítěznému konci.

Branky: Ďurčík  J.(15), Wolf P.(6), Polách P.(4), Hliněný J.(3), Pupík T.(2), Elsner R.(2), Zeman M. (2), Schweitzer M.(1).

Mini-mladší: Mistrovský turnaj v Litovli

Další mistrovský turnaj odehrála naše družstva v Litovli. Naše „A“ navázalo na výsledky z předešlých turnajů a opět prošlo turnajem bez zaváhání a získalo 1. místo. „B“ družstvo obsadilo 3.místo, když podlehlo našemu „A“ družstvu a Zoře Olomouc.