Zpravodaj č. 9/2009

V dalším kole hrála dorostenecká družstva v Litovli, kde mladší dorost o branku prohrál a starší dorostenci remizovali se soupeřem, který chce postoupit do 1. ligy staršího dorostu. V Paskově pak muži nestačili na domácí družstvo.

Nesmíme také zapomenou na naše miniky-starší. Ve dnech 20. – 23.3.2009 se uskutečnil u nás ve Velké Bystřici velice kvalitně obsazený turnaj miniházené 6 + 1, kterého se zúčastnilo 12 družstev. Naše družstvo se v této konkurenci neztratilo a obsadilo 2. místo za Duklou Praha. Na 3.místě skončila děvčata z Zory Olomouce. /podrobnější informace naleznete v sekci Turnaje - odehrané/

Toto naše družstvo se tento víkend (25. – 26.3.2009) zúčastnilo dalšího turnaje v Pardubicích (5 + 1), kde opět obsadilo 2. místo za domácím družstvem Pardubic. Turnaje se opět zúčastnilo 12 družstev. /podrobnější informace naleznete v sekci Turnaje - odehrané/

SOBOTA 28.3.2009:

Ml.dorost: Litovel - SK V. Bystřice                                     27 :  26 (12 : 11)

Zápas který nás bude dlouho mrzet. Naprosto zbytečná prohra byla způsobena velkým množstvím chyb v obraně a hlavně spoustou neproměněných šancí. Velkou pochvalu si zaslouží brankář Martin Rýpar za skvělý výkon. Dále velmi dobrý výkon podali Petr Wolf a  Michal Zeman,  který tentokrát hrál pro něj na nezvyklém místě pivota. Pochválit si také zaslouží  Petr Polách za velkou bojovnost v obranné činnosti a Michal Machýnek, který hrál  za naše družstvo po delší době a přesto podal velmi slušný výkon.

Sestava a střelci branek : Rýpar M., Juráň J., Pupík T., Loun J., Zeman M. (4), Švébiš O.(2), Schweitzer M., Ďurčík J.(5), Polách P.(5), Wolf P.(6), Machýnek M.(4), Csöllej J.

4

St.dorost: Litovel - SK V. Bystřice                                     28 :  28 (15 : 7)

Kluci hráli na palubovce druhého celku v soutěži v sestavě poznamenané zraněními. Navíc před našim zápasem hráli mladší dorostenci, kteří tvořili většinu družstva staršího dorostu. Po mdlém výkonu v 1.poločase, kdy prohrávali o 8 branek předvedli excelenttní druhý poločas. Umožnila jim to hra soupeře, který si myslel, že už má vyhraný zápas. Velice bojovný výkon, dokonce jsme vedli a soupeř vyrovnal v posledních pěti vteřinách.

Sestava a střelci branek : Rýpar M., Juráň J., Ďurčík J., Machýnek M.(2), Wolf P.(3), Schweitzer M., Polách P., Zeman M.(6), Csöllej J., Hliněný J., Wolf M.(1), Nečesaný J.(5), Špaček J.(1)., Schneider V.(10).