Zpravodaj č. 29/2009

Další domácí  zápasy odehrála naše družstva ve Školní hale.

V sobotu všechna uspěla, když mladší žáci porazili Zlín, pro který to byla první porážka v soutěži, starší žáci porazili Bystřici p. H. a starší dorost také Bystřici p. H. V Kostelce pak proběhl další turnaj kategorie minii 99-00, kde družstvo chlapců obsadilo 1. místo a děvčata skončila na 4. místě.

V neděli již naše družstva nebyla tak úspěšná. Muži i mladší dorost nestačili na družstva HC Zubří.

SOBOTA 17.10.2009:

Ml.žáci:  SK V. Bystřice - Zlín                 16 : 12 ( 7 : 5)

V dalším kole sehrálo družstvo ml. žáků mistrovský zápas s družstvem Zlína. Soupeř patří mezi přední týmy tabulky a proto byl očekáván těžký zápas, což se také potvrdilo. Naši hráči odehráli velmi pěkný zápas, který byl i díky soupeři velmi kvalitní a po zásluze vyhráli   16 : 12. Za předvedený kvalitní a týmový výkon patří všem hráčům poděkování.

Sestava: Vykoukal, Tesařík, Petričák, Tkadleček(4), Majer, Vašek(2), Keňa, Nový(4), Červinka(2), Šiška(1), Sečka, Svobodník(2), Sojka(1), Frýba.

St.žáci:  SK V. Bystřice – Bystřice p. H                              40  : 37 (18 : 13)

Hráli jsme proti soupeři, který je na 3. místě v tabulce. Nezalekli jsme se toho a celý zápas jsme si kontrolovali vedení.

Sestava: Vodička Š., Klobouček M., Ochmann P.(5), Slováček D., Nábělek F.(2), Majer V.(5), Stopka J.(9), Petričák M.(12), Furiš F., Atyifi E.(7).

St.dorost:  SK V. Bystřice – Bystřice p. H                              40  : 37 (18 : 13)

Utkání se slabším soupeřem, takže povinné body. První poločas hráči plnili taktické pokyny, ale ve 2. poločase vyhořeli. Obrana nebyla schopna pokrýt dva střelce a v útoku vázla spolupráce, každý hrál na sebe.

Sestava: Cenkl J., Juráň J., Spurný M.(1), Elsner R.(1), Hliněný J.(5), Serbus L.(1), Schneider V.(8), Švébiš O.(4), Wolf P.(4)., Zeman M., Schweitzer M.(5).

Mini 99-00:  Turnaj v Kostelci

Turnaje se zúčastnilo 6 družstev. Družstvo chlapců na tomto turnaji zvítězilo, dívky skončily na 4. místě, když je pouze rozdíl ve skóre dělil od 2. místa.

V. Bystřice (děvčata) - Kostelec 12 : 14

Děvčata:  V družstvu dívek citelně chyběla pro nemoc V. Mikulášková. Přesto holky bojovaly a sklízely obdiv diváků i soupeřů. Dívčí družstva Prioru a Zory jednoznačně přehrály a vybojovaly vítězství s klukama z STM. Těsně prohrála s domácím Kostelcem a zahrála tradičně velmi vyrovnaný zápas s našimi chlapci. Bojovaly všechny děvčata, z nichž ale tentokrát musíme vyzdvihnout bojovný výkon, plný technických uvolnění S. Konečné, střelbu mladičké E. Vykoukalové a tradičně výborný výkon M. Vachutkové.

Sestava + branky: L. Mikulášková (br + 8), E. Vykoukalová (br + 12), S. Konečná (br + 13), M. Vachutková (23), K. Palacková (11), M. Bečáková (2), K.Spurná (1), M. Vičarová

Chlapci:  Chlapci, kteří letos ještě nenašli přemožitele , zvítězili i tentokrát. Vážnějšími soupeři byl pro ně pouze domácí Kostelec a zejména naše holky. Družstvo hrálo disciplinovaně s výbornou obranou. Z chlapců lze těžko někoho vyzdvihnout, protože nebezpeční pro soupeře byli všichni hráči na všech postech, o čemž svědčí podíl všech hráčů na vstřelených brankách. Speciální pochvalu zaslouží brankař J. Routner, který opět v brance čaroval.

Sestava + branky:  J. Routner (br), T. Spurný (30), Š. Souček (22), T. Buršík (13), F. Buršík (12), T. Maceášik (11), J. Jedenástík (10), K. Šípek (10), A. Vodička (7).

NEDĚLE 18.10.2009:

Muži:  SK V. Bystřice – HC Zubří jun.                                   18 : 36 (8 : 13)

Opět utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase naše družstvo plnilo taktické pokyny a soupeř získal vedení až v závěru poločasu. Druhý poločas byl ve znamení velkého množství chyb našeho družstva, které soupeř trestal brankami z rychlých protiútoků.

Sestava: Smékal J.,  Barvíř J., Klobouček O., Dostál O.(5), Nuc P.(3), Kufrik R.(2), Skřídlo J.(1), Strádal J.(3), Zelinka A., Krahulec D.(2), Pataj J.(1), Wolf P.(1), Vaverka M., Vydra M.

Ml. dorost:  SK V. Bystřice – HC Zubří                                  14 : 37 (7 : 18)

Smutný zápas se smutným koncem, soupeř nás převyšoval úplně ve všem. V obraně, v útoku v bojovnost a v proměňování šancí do kterých se dostával s obdivuhodnou lehkostí. Ze všech branek, které jsme dostali bylo asi 70%  rychlých trháků. I když byli kluci na tento způsob hry soupeře upozorňováni nedokázali se s tím vyrovnat.

Sestava a střelci branek:  P.Polách (2), M. Zeman(1), Š. Dunaj (1), M. Bílek, J. Loun (3), M. Ochmann, O. Švébiš(6), M. Rýpar, P.Spurný(1)