Zpravodaj č. 5/2010

Další kolo odehrála naše družstva na hříštích soupeře a nebodovala. V soboru mladší dorost po velmi slabém výkonu prohrál v Ostravě. V neděli starší dorost, také po slabém výkonu prohrál v Olomouci, kde prohráli i muži, kteří ve vyrovnaném zápase nezvládli konec utkání a brankou v poslední sekundě prohráli.

V sobotu se uskutečnil ve Velké Bystřici turnaj starších žáků, kde naše družstvo v konkurenci pěti družstev obsadilo poslední místo.

SOBOTA 27.2.2010:

Ml.dorost:  Ostrava - SK V. Bystřice                                  25 : 19 (12 : 7)

• Výkon – katastrofa
  • Nasazení – katastrofa
  • Střelba - katastrofa
  • Bojovnost až na výjimky katastrofa.

Pochvalu udělila trenérka jen Petrovi Poláchovi, Tomáši Pupíkovi a Jardovi Lounovi , kteří jako jediní bojovali a měli snahu s výsledkem něco udělat. Bohužel tři hráči na všechno nestačili a zbytek družstva,  který asi pojal zápas  jako výlet jen alibisticky odehrával míče. Bez nasazení a bojovnosti a s tragickou střelbou jsme vyhořeli v tomto důležitém zápase a umožnili soupeři, aby nás v tabulce přeskočil.

Sestava a střelci : Dunaj Š.(1), Ochmann M.(1), Zeman M.(2), Polách P.(8), Loun J.(3), Rýpar M.(1), Spurný P., Bílek M, Pupík T.(3)

NEDĚLE 28.2.2010:

St.dorost:  Olomouc - SK V. Bystřice                                 22 : 19 (12 : 12)

Družstvo staršího dorostu pokračuje ve svých slabých výkonech. Opět prohrálo s družstvem ze spodní části tabulky. Začátek druhého poločasu nám totálně nevyšel. Za 16 minut hry jsme dali 2 branky. Obrana nebyla až tak tragická, i když nedostatky tam byly. Nejhorší byla opět bezzubá útočná fáze, kdy střelba byla hodně slabá. Zklamali klíčoví hráči. Neproměňovali jsme ani náskoky z šestky. Problémy nám dělalo zpracování míče a z toho vyplývající ztráty míče. Téměř všichni hráli pod své možnosti a někteří hráči by se měli zamyslet nad svou životosprávou, aby byli ráno použitelní pro hru. Jediný, kdo zaslouží pochvalu byl P. Wolf - nejlepší hráč zápasu.

Sestava: Cenkl J., Jurák J., Spurný M., Elsner R., Serbus L.(1), Schneider V.(3), Wolf P.(11), Hliněný J.(1),  Rýpar M., Bulant P., Csöllei J.(1), Dunaj Š.(2)