Zpravodaj č. 12/2011

SOBOTA 16.4.2011:

Mini starší A: Turnaj ve    Velké Bystřici

V sobotu jsme v domácím prostředí pořádali další turnaj starších miniků, kterého se zúčastnili čtyři družstva systémem každý s každým. Náš tým prošel turnajem bez větších potíží, přestože větší prostor dostali hráči, které nečekal odpolední zápas mladších žáků. Pochvalu si zaslouží všichni hráči za kolektivní výkon, z jednotlivců je potřeba vyzdvihnout J. Šudřicha za perfektní práci v brance, M. Vičarovou, kterou prostě nejde bránit, ale hlavně F. Buršíka, který odehrál jeden ze svých nejlepších turnajů a to především díky famózní střelecké formě.

4. Litovel

Hráči(branky): Routner J.(br), Šudřich J.(br), Vičarová M.(14), Buršík F.(17), Palacková K.(4), Vodička A.(3), Souček Š.(3), Jedenástík J.(4), Hartl J.(2), Maceášik T.(3), Konečná S.(2), Dobeš J.(1).

Mladším žákům děkuje za perfektní práci při zapisování výsledků a obsluze výsledkových tabulí.

Ml.dorost:  Velké Meziříčí - SK V. Bystřice                            24 : 27 (9 : 12)

Do Velkého Meziříčí jsme jeli sice oslabeni o naši trenérku, která si zvyšuje trenérskou kvalifikaci, ale s velkým odhodláním získat body a vylepšit si místo v tabulce. Hned při prvním útoku domácích a jejich střele nám ukázal Š. Vodička, že hodlá pokračovat  ve výkonu z minulého kola. Po celý zápas chytal opět výborně. Když se k němu přidali střelci Š. Dunaj s O. Švébišem a také další hráči bojovali velmi obětavě, tak byl k vidění asi nejlepší výkon tohoto družstva v sezóně a zaslouženě jsme si odvezli oba body, což uznale pochválily i dorostenky z Jiskry Otrokovice, které hrály hned po nás.

Sestava a střelci : Dunaj Š.(10), Stopka J.(1), Švébiš O.(10), Vodička Š., Petričák M.(3), Spurný P., Gardián A., Ochmann P.(3), Bílek M.

0

Ml.žáci B:  SK V. Bystřice B – Zlín B                                      13 : 12 (7 : 4)

Týden utekl jako voda a naše ml. žáky B čekal další z těžkých soupeřů a to vedoucí tým tabulky Zlín "B".  Naši borci předvedli zcela odlišný výkon v porovnání s minulým mistrákem a těžkého protivníka nakonec udolali nejtěsnějším rozdílem. Všichni hráči předvedli bojovný výkon, postavený na kvalitní obranné činnosti a zlepšeném pohybu v útočné fázi. Hru dirigovala výborně hrající V. Mikulášková, na spojce zejména v začátku utkání zářila neudržitelná M. Vičarová, T. Spurný neúnavně bojoval v osobních soubojích a na křídlech zatápěli obraně soupeře J. Jedenástík a po delší nemoci hrající Š. Souček. V obraně bojovala M. Vachutková a oba pivoti K. Palacková, T. Maceášik a do hry o místo na spojce se vrací i T. Buršík. Ovšem nejvíce družstvo podržela opět L. Mikulášková, která zejména v závěru zápasu zamkla bránu a nádherně vychytala soupeřovy jasné gólové šance. Ostatní hráči nedostali tolik příležitostí, přesto ukázali týmového ducha a na střídačce vytvořili parádní atmosféru. Velice pozitivně hodnotíme stoprocentní dodržení taktických pokynů.

Hráči(branky): L. Mikulášková(br), J. Routner(br), M. Vičarová(5), V. Mikulášková(3),                      J. Jedenástík(2),  Š. Souček(1),  M. Vachutková(1), T. Spurný(1), K. Palacková, T. Maceášik,  M. Bečáková, K. Šípek, S. Konečná, T. Buršík.

Ml.žáci A: SK V. Bystřice – Prostějov                                    17 : 9 (8 : 3)

V dalším mistrovském zápase jsme se utkali s kvalitním soupeřem, který v úvodu zápasu vedl 3 : 1. V průběhu zápasu jsme měli utkání pod kontrolou a dobrou hrou jsme bojovný zápas dovedli do vítězného konce.
Sestava : br.Vykoukal, Hňátek(2), Sečka(1), Prošvic(2), Petričák(2), Menšík(3), Tkadleček(1), Majer(3), Tesařík(1), Červinka(2).

St.žáci : SK V. Bystřice – Prostějov                                       27 : 30 (7 : 12)

Opět, jako ve všech jarních získal soupeř rozhodující náskok během prvního poločasu, kdy byl ve 20-té minutě stav 4 : 12. Následně našemu družstvu snižovalo náskok soupeře, ale srovnat se nepodařilo, především zásluhou špatné obrany našich spojek, které neubránili soupeře při hře jeden na jednoho. Z hráčů musíme pochválit O. Majera.

Sestava: Vykoukal M., Rochovanský J., Gardián A.(3), Šiška D.(2), Majer V.(5), Surma M.(10), Majer O.(4), Klobouček M.(1), Svobodník J.(2), Mistera J., Slováček D., Sojka D., Keňa M., Jureček M.

St.dorost : Litovel - SK V. Bystřice                                        35 : 34 (17 : 20)

Velmi vyrovnaný a bojovný zápas se šťastnějším koncem, ale bohužel  pro domácí.

Opět jsme doplatili na příliš mnoho neproměněných šancí a několik zcela zbytečných gólů, když jsme nedokázali pokrýt jejich dva nejnebezpečnější hráče. Navíc nás mrzí, že jsme nedokázali udržet místy až šestigólové vedení v první půlce a utkání rozhodl gól asi 15 vteřin před koncem. Pochvalu si zaslouží  M. Schweitzer, který ukázal, že když se mu chce a soustředí se pouze na hru tak dokáže zahrát opravdu výborně což potvrdil vstřelením osmi gólů.

Sestava  a střelci : Schweitzer M.(8), Loun J.(6), Švébiš O.(6), Pupík T.(3), Spurný M.(3), Polách P.(1), Wolf P.(5), Hliněný J.(2), Rýpar M., Juráň J., Šimonkin M.