Muži A:  J.M.I.T. CUP 2011 – turnaj mužů

J.M.I.T Cup 2011 V. Bystřice Přerov Prostějov Zlín Skóre Body Poř.
 Velká Bystřice   17 : 32 25 : 16 28 : 25 70 : 73 4 2.
 Přerov 32 : 17   46 : 20 35 : 18 113 : 55 6 1.
 Prostějov 16 : 25 20 : 46   32 : 37 68 : 108 0 4.
 Zlín 25 : 28 18 . 35 37 : 32   80 : 95 2 3.

Nejlepší brankař: P. Štolcar (Přerov)

Nejlepší hráč: R. Balon (Velká Bystřice)

Nejlepší střelec: T. Pernička (Přerov)

Muži B:  Žeravice - SK V. Bystřice „B“                                     24 : 33 (13 : 15)

První zápas nově utvořeného béčka s několika dorostenci v sestavě se konal v rozpáleném kotli areálu v nedalekých Žeravicích. Měli jsme trochu obavy, jak se hráči a hlavně brankaři vyrovnají s extrémní teplotou a přímému slunci. Pro nás potěšitelné bylo, že od prvních minut jsme šli do vedení místy i o pět branek. V závěru prvního poločasu se náš náskok zmenšil na pouhé dvě branky a během druhé půle to domácí dotáhli i na remízový výsledek. Hráči naštěstí zabrali a před početnou skupinou fanoušků z Bystřice začali náskok navyšovat a po zásluze jsme vyhráli o devět branek. Velmi dobrý výkon podali oba brankaři K. Hliněný s J. Langerem, který bohužel musel po zásahu míče do krku v druhé půlce ze zápasu odstoupit. Výborně zahráli tradičně oba bratři Wolfové, Jirka „Kena“ Strádal a Martin Steiger.

Sestava : Hliněný K., Langer J., Wolf P. (8), Wolf M.(4), Loun J., Polách P.(1), Rýpar M., Dostál O.(4), Moskalenko T.(1), Kachýnek M.(4), Strádal J.(3), Zeman M.(3), Steiner M.(5)

NEDĚLE 4.9.2011

St.dorost:  LO HANÁ CUP 2011 – turnaj st. dorostu

Tradičního turnaje st. dorostu se zúčastnilo pět druholigových družstev  Prostějov, Přerov, Litovel, Rožnov  a domácí Velká Bystřice. Naši kluci prohráli s Prostějovem a Rožnovem, porazili Litovel a Přerov a v konečném pořadí skončili na 3.místě.

Nejlepší brankař: D. Krejčí (Litovel)

Nejlepší hráč: P. Polách (Velká Bystřice)

Nejlepší střelec: J. Loun (Velká Bystřice)

Ženy:  SK V. Bystřice – Suchdol n. O.                                      25 : 20 (9 : 5)

V neděli odehrály házenkářky SK Velká Bystřice první mistrovské utkání Severomoravské ligy. Začátek prvního zápasu byl trochu nervózní se spoustou technických chyb a nepřesnou střelba. Velkou bojovností hlavně v obranné činnosti skončil 1.poločas výsledkem 9 : 6 pro naše družstvo. Do 2. poločasu vstoupilo naše družstvo už poněkud

klidněji, opadla z něj počáteční nervozita a udržovalo si neustále náskok 4-5 branek. Dobrým výkonem nás podržela v brance Steigerová J., střelbou podpořila Fabíková M. a Kumrová S.
Sestava: Steigerová J., Kratinová Z., Ručilová T.(2), Dragůňová T.(1), Paráková K.(2), Jiroušová P.(2), Macharáčková J., Fabíková M.(8), Žahourová E.(3), Hovorková M.(2), Kumrová S.(5).