Rozpis podzim 2021

Rozpis utkání všech družstev oddílu házené Házená Velká Bystřice v podzimní části sezóny 2021 - 2022 hraných doma i venku
 
Neděle 29.8.2021 - doma
  ženy 15:30 V. Bystřice - UP Olomouc *** 1. kolo ČP ***
 
Neděle 5.9.2021 - doma
XBD003 ženy 15:30 V. Bystřice - Lesana Zubří  
 
Neděle 12.9.2021 - venku
XBD005 ženy 15:00 Hodonín - V. Bystřice  
  muži 16:30 Polanka n. O. - V. Bystřice

*** 2. kolo ČP ***

 
Sobota 18.9.2021 - doma
  mini st. 09:00 Turnaj Velká Bystřice  
MLA003 ml.žáci 11:30 V. Bystřice - Tatran Litovel  
MGA002 st.žáci 13:30 V. Bystřice - Tatran Litovel  
XCC003 st.dorost 15:30 V. Bystřice - Kuřim  
XAB003 muži 17:30 V. Bystřice - Sokol Vršovice  
Neděle 19.9.2021 - doma
  mini ml. A 09:00 Turnaj Velká Bystřice  
  mini ml. B 09:00 Turnaj Velká Bystřice  
  ml.dorost 11:30 HA Olomouc - Frýdek-Místek *** ve Velké Bystřici ***
  st.dorost 13:30 HA Olomouc - Frýdek-Místek *** ve Velké Bystřici ***
XBD008 ženy 15:30 V. Bystřice - Žeravice  
 
Sobota 25.9.2021 - venku
  mini st. 9:00 Turnaj Uničov  
XCC011 st.dorost 15:00 Tatran Litovel - V. Bystřice  
XAB011 muži 17:00 Tatran Litovel - V. Bystřice  
Neděle 26.9.2021 - venku
MGA008 st.žáci 8:15 Prostějov - V. Bystřice  
XBD012 ženy 10:45 Sokol Karviná - V. Bystřice  
  mini ml. A 11:00 Turnaj Litovel  
  mini ml. B 11:00 Turnaj Litovel  
MLA007 ml.žáci 14:30 Centrum Haná - V. Bystřice  
 
Sobota 2.10.2021 - doma
MLA010 ml.žáci 13:30 V. Bystřice - Žeravice/V. Bystřice "A"  
XCC014 st.dorost 15:30 V. Bystřice - Opava  
XAB014 muži 17:30 V. Bystřice - Bystřice p. H.  
Sobota 2.10.2021 - venku
  mini ml. A 9:00 Turnaj Osek nad Bečvou  
  mini ml. B 9:00 Turnaj Osek nad Bečvou  
  mini st. 9:00 Turnaj Uničov  
Neděle 3.10.2021 - doma
XBD013 ženy 15:30 V. Bystřice - Otrokovice "B"  
 
Středa 6.10.2021 - doma
  muži 18:30 V. Bystřice - HC Zubří *** 3. kolo ČP ***
 
Sobota 9.10.2021 - doma
  ml.žačky B 09:00 Žeravice /V. Bystřice "B" - Uničov *** ve Velké Bystřici ***
  ml.žačky A 10:30 Žeravice /V. Bystřice "A" - Žeravice *** ve Velké Bystřici ***
  st.žačky 12:00 Žeravice /V. Bystřice - Zlín "B" *** ve Velké Bystřici ***
Sobota 9.10.2021 - venku
XCC024 st.dorost 12:15 Hranice "B" - V. Bystřice  
  mini ml. A 14:30 Turnaj Kostelec na Hané  
  mini ml. B 14:30 Turnaj Kostelec na Hané  
XAB024 muži 17:00 Náchod - V. Bystřice  
Neděle 10.10.2021 - venku
  mini st. 11:00 Turnaj Olomouc (Zora)  
MLA016 ml.žáci 15:00 HBC Olomouc - V. Bystřice  
MGA016 st.žáci 18:00 HBC Olomouc - V. Bystřice  
 
Sobota 16.10.2021 - doma
MGA017 st.žáci 13:30 V. Bystřice - Horka n. M.  
MLA017 ml.žáci 15:30 V. Bystřice - Zora Olomouc "A"  
XAB025 muži 17:30 V. Bystřice - Hustopeče  
Neděle 17.10.2021 - doma
  mini ml. A 09:00 Turnaj Velká Bystřice  
  mini ml. B 09:00 Turnaj Velká Bystřice  
  mini st. 11:00 Turnaj Velká Bystřice  
XCC025 st.dorost 14:00 V. Bystřice - Hustopeče  
Neděle 17.10.2021 - venku
XBD018 ženy 15:00 Lesana Zubří - V. Bystřice  
 
Sobota 23.10.2021 - doma
MGA024 st.žáci 13:30 V. Bystřice - Žeravice  
XAB036 muži 17:30 V. Bystřice - Dvůr Králové  
Neděle 24.10.2021 - doma
  ml.žačky B 10:30 Žeravice /V. Bystřice "B" - Horka n. M. *** ve Velké Bystřici ***
  ml.žačky A 12:00 Žeravice /V. Bystřice "A" - Litovel *** ve Velké Bystřici ***
  st.žačky 13:30 Žeravice /V. Bystřice - Hranice *** ve Velké Bystřici ***
XBD020 ženy 15:30 V. Bystřice - Hodonín  
Neděle 24.10.2021 - venku
  mini ml. A 9:00 Turnaj Olomouc (Zora)  
  mini ml. B 9:00 Turnaj Olomouc (Zora)  
  mini st. 12:00 Turnaj Hranice  
 
Sobota 30.10.2021 - venku
  mini st. 12:00 Turnaj Litovel  
MGA026 st.žáci 12:30 Uničov - V. Bystřice  
MLA026 ml.žáci 14:15 Hranice - V. Bystřice  
XCC038 st.dorost 18:00 Vsetín - V. Bystřice  
XBD023 ženy 18:00 Žeravice - V. Bystřice  
Neděle 31.10.2021 - doma
  mini ml. A 09:00 Turnaj Velká Bystřice  
  mini ml. B 09:00 Turnaj Velká Bystřice  
Neděle 31.10.20210 - venku
XAB038 muži 13:00 Vsetín - V. Bystřice  
 
Neděle 7.11.2021 - doma
XCC036 st.dorost 10:00 V. Bystřice - Holešov  
MLA017 ml.žáci 12:00 V. Bystřice - Žeravice  
MGA031 st.žáci 13:30 V. Bystřice - Hranice  
XBD027 ženy 15:30 V. Bystřice - Sokol Karviná  
 
Sobota 13.11.2021 - doma
XAB047 muži 17:30 V. Bystřice - Zlín  
Sobota 13.11..2021 - venku
XBD028 ženy 16:00 Otrokovice "B" - V. Bystřice  
Neděle 14.11..2021 - doma
XCC047 st.dorost 10:30 V. Bystřice - Rožnov p. R.  
  ml.žáci 12:30

 *** Přípravný turnaj ve Velké Bystřici ***

(od 12:30 do 15:30)
Neděle 14.11..2021 - venku
MGA035 st.žáci 8:30 Centrum Haná - V. Bystřice  
 
Neděle 21.11.2021 - venku
XAB051 muži 14:00 Jiřín "B" - V. Bystřice  
 
Sobota 27.11.2021 - doma
XCC058 st.dorost 15:30 V. Bystřice - Telnice  
XAB058 muži 17:30 V. Bystřice - Chodov  
Neděle 28.11.2021 - doma
  ml.dorost 11:30 HA Olomouc - Karviná *** ve Velké Bystřici ***
  st.dorost 13:30 HA Olomouc - Karviná *** ve Velké Bystřici ***
 
Sobota 4.12.2021 - venku
XCC064 st.dorost 13:00 Ostrava - V. Bystřice  
XAB064 muži 17:00 Strakonice - V. Bystřice  

 

O nás

Házená Velká Bystřice je sportovní klub s dlouhou tradicí. Jako jeden z mála oddílů v regionu pokrýváme všechny mužské kategorie.

Novinky

Plakát na 31.10.2021

Zpravodaj č. 7/2021

Zpravodaj č. 6/2021

Facebook