Rozpis podzim 2019

Rozpis utkání všech družstev oddílu házené Házená Velká Bystřice
v podzimní části sezóny 2019 - 2020 hraných doma i venku 
 
Sobota 14.9.2019 - doma
OC002 ml.žačky 9:00   Turnaj V. Bystřice (Zora Olomouc A) Školní hala
OC004 ml.žačky 12:00   Turnaj V. Bystřice (DHK Litovel) Školní hala
Sobota 14.9.2019 - venku
TC002 st.žáci 11:20   Turnaj Karviná (Polanka)  
TC003 st.žáci 12:40   Turnaj Karviná (Karviná)  
M46 muži 15:00   Droždín - V. Bystřice (2.kolo ČP)  
Neděle 15.9.2019 - venku
AT005 ženy 10:00   Sokol Karviná - V. Bystřice  
 
Sobota 21.9.2019 - venku
OC029 ml.žačky 9:00   Turnaj Zora Olomouc (Zora Olomouc A)  
OC030 ml.žačky 10:30   Turnaj Zora Olomouc (Uničov)  
AJ005 ml.dorost 12:00   Lovosice - V. Bystřice  
TE005 ml.žáci 12:15   Turnaj Karviná (Ostrava)  
AT006 ženy 13:00   Velké Meziříčí - V. Bystřice  
TE006 ml.žáci 13:30   Turnaj Karviná (Karviná)  
AB005 muži 16:00   Vršovice - V. Bystřice  
Neděle 22.9.2019 - venku
  mini ml. A 14:30   Turnaj Prostějov  
  mini ml. B 14:30   Turnaj Prostějov  
  mini st. A 16:30   Turnaj Prostějov  
  mini st. B 16:30   Turnaj Prostějov  
 
Sobota 28.9.2019 - doma
AJ008 ml.dorost 15:30   V. Bystřice - Frýdek-Místek Školní hala
Sobota 28.9.2019 - venku
  mini ml. A 10:00   Turnaj Senice n. H.  
  mini ml. B 10:00   Turnaj Senice n. H.  
  mini st. A 10:00   Turnaj Uničov  
  mini st. B 10:00   Turnaj Uničov  
Neděle 29.9.2019 - venku
TC016 st.žáci 9:00   Turnaj Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)  
TC017 st.žáci 10:20   Turnaj Frýdek-Místerk (HBC Olomouc)  
AB008 muži 16:00   Zlín - V. Bystřice  
 
Sobota 5.10.2019 - doma
OC009 ml.žačky 9:00   Turnaj V. Bystřice (Uničov) Školní hala
OC012 ml.žačky 12:00   Turnaj V. Bystřice (Zora Olomouc B) Školní hala
Sobota 5.10.2019 - venku
AB018 muži 17:00   Dvůr Králové - V. Bystřice  
Neděle 6.10.2019 - doma
TE010 ml.žáci 9:00   Turnaj V. Bystřice (Tatran Litovel) Školní hala
TE012 ml.žáci 11:30   Turnaj V. Bystřice (Centrum Haná) Školní hala
Neděle 6.10.2019 - venku
AJ018 ml.dorost 13:00   HC Karviná - V. Bystřice  
 
Sobota 12.10.2019 - doma
TC025 st.žáci 9:00   Turnaj V. Bystřice (Centrum Haná)  
TC027 st.žáci 12:00   Turnaj V. Bystřice (Tatran Litovel)  
Sobota 12.10.2019 - venku
  mini ml. A 9:00   Turnaj Žeravice  
  mini ml. B 9:00   Turnaj Žeravice  
  mini st. A 13:00   Turnaj Žeravice  
  mini st. B 13:00   Turnaj Žeravice  
Neděle 13.10.2019 - venku
AJ019 ml.dorost 15:00   Jičín - V. Bystřice  
AT017 ženy 16:00   Hodonín B - V. Bystřice  
AB019 muži 17:00   Jičín B - V. Bystřice  
 
Sobota 19.10.2019 - doma
TC034 st.žáci 9:00   Turnaj V. Bystřice (Kopřivnice)  
TC036 st.žáci 12:00   Turnaj V. Bystřice (Ostrava)  
AJ030 ml.dorost 15:30   V. Bystřice - HC Zubří  
AB030 muži 17:30   V. Bystřice - Hustopeče  
Sobota 19.10.2019 - venku
OC018 ml.žačky 8:00   Turnaj Hranice (Hranice)  
OC019 ml.žačky 9:30   Turnaj Hranice (Zora Olomouc B)  
TE026 ml.žáci 10:15   Turnaj Frýdek-Místek (Polanka)  
TE027 ml.žáci 11:30   Turnaj Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)  
Neděle 20.10.2019 - doma 
AT024 ženy 15:30   V. Bystřice - Nový Jičín  
Neděle 20.10.2019 - venku
  mini ml. A 9:00   Turnaj Žeravice  
  mini ml. B 9:00   Turnaj Žeravice  
  mini st. A 13:00   Turnaj Žeravice  
  mini st. B 13:00   Turnaj Žeravice  
 
Neděle 27.10.2019 - doma
  mini ml. A 9:00   Turnaj V. Bystřice  
  mini ml. B 9:00   Turnaj V. Bystřice  
  mini st. A 11:30   Turnaj V. Bystřice  
  mini st. B 11:30   Turnaj V. Bystřice  
 
Sobota 2.11.2019 - doma
TE031 ml.žáci 9:00   Turnaj V. Bystřice (HBC Olomouc)  
TE033 ml.žáci 11:30   Turnaj V. Bystřice (Kopřivnice)  
Sobota 2.11.2019 - venku
OC038 ml.žačky 9:00   Turnaj Žeravice (Žeravice)  
OC039 ml.žačky 10:30   Turnaj Žeravice (Hranice)  
AJ032 ml.dorost 13:00   Šťáhlavy - V. Bystřice  
Neděle 3.11.2019 - doma
AT033 ženy 15:30   V. Bystřice - Bohumín  
Neděle 3.11.2019 - venku
AB032 muži 11:00   Bystřice p. H. - V. Bystřice  
TC038 st.žáci 14:20   Turnaj Polanka (Karviná)  
TC039 st.žáci 15:40   Turnaj Polanka (Polanka)  
 
Sobota 9.11.2019 - doma
AJ041 ml.dorost 15:30   V. Bystřice - Liberec  
AB041 muži 17:30   V. Bystřice - Náchod  
Sobota 9.11.2019 - venku
TE041 ml.žáci 12:45   Turnaj Ostrava (Karviná)  
TE042 ml.žáci 14:00   Turnaj Ostrava (Ostrava)  
AT039 ženy 14:00   Lesana Zubří - V. Bystřice  
Neděle 10.11.2019 - doma
  mini ml. A 9:00   Turnaj V. Bystřice  
  mini ml. B 9:00   Turnaj V. Bystřice  
  mini st. A 11:30   Turnaj V. Bystřice  
  mini st. B 11:30   Turnaj V. Bystřice  
Neděle 10.11.2019 - venku
OC025 ml.žačky 9:00   Turnaj DHK Litovel (DHK Litovel)  
OC026 ml.žačky 10:30   Turnaj DHK Litovel (Žeravice)  
 
Sobota 16.11.2019 - venku
J045 ml.dorost 12:00   Dukla Praha - V. Bystřice  
AB045 muži 17:00   Litovel - V. Bystřice  
Neděle 17.11.2018 - doma
  mini st. A 9:00   Turnaj V. Bystřice  
  mini st. B 9:00   Turnaj V. Bystřice  
AT042 ženy 15:30   V. Bystřice - Žeravice  
Neděle 17.11.2018 - venku
TC052 st.žáci 9:00   Turnaj Olomouc (Olomouc)  
TC053 st.žáci 10:30   Turnaj Olomouc (Frýdek-Místek)  
 
Sobota 23.11.2019 - doma
AJ052 ml.dorost 15:30   V. Bystřice - Nové Veselí  
AB052 muži 17:30   V. Bystřice - Vsetín  
Sobota 23.11.2019 - venku
  mini st. A 13:00   Turnaj Hranice  
  mini st. B 13:00   Turnaj Hranice  
Neděle 24.11.2019 - doma
  mini ml. A 9:00   Turnaj V. Bystřice  
  mini ml. B 9:00   Turnaj V. Bystřice  
Neděle 24.11.2019 - venku
TE046 ml.žáci 14:00   Turnaj Kostelec n.H. (Centrum Haná)  
TE047 ml.žáci 15:15   Turnaj Kostelec n.H. (T. Litovel)  
 
Sobota 30.11.2019 - venku
  mini ml. A 9:00   Turnaj Taran Litovel  
  mini ml. B 9:00   Turnaj Taran Litovel  
Neděle 1.12.2019 - venku
AJ058 ml.dorost 12:00   Žďár n. S. - V. Bystřice  
AB058 muži 16:00   Chodov - V. Bystřice  
 
Sobota 7.12.2019 - doma
AB063 muži 11:00   V. Bystřice - Strakonice  
AJ063 ml.dorost 13:00   V. Bystřice - Plzeň