Rozpis

Rozpis utkání všech družstev oddílu házené Házená Velká Bystřice v podzimní části sezóny 2022 - 2023 hraných doma i venku
 
Neděle 28.8.2022 - doma
XBE002 ženy 15:30 * Velká Bystřice - Karviná ** 1.kolo Českého poháru **
 
Sobota 10.9.2022 - doma
TAA031 nuži B 17:00 * Velká Bystřice B - Senice n. H.  
Sobota 10.9.2022 - venku
  muži A 10:30 * Kosterlec n. H. - Velká Bystřice A ** 2.kolo Českého poháru **
XBD002 ženy 17:30 * Bohumín - Velká Bystřice  
 
Sobota 17.9.2022 - doma
  mini ml. A 09:00 * Turnaj ve Velké Bystřici  
  mini ml. B 09:00 * Turnaj ve Velké Bystřici  
MLA005 ml.žáci B 15:30 * Velká Bystřice B - Hranice  
TAA036 muži B 17:30 * Velká Bystřice B - Osek n. B.  
Sobota 17.9.2022 - venku
TLB008 ml.žáci A 10:15 * Turnaj ve Frýdku-Místku Kopřivnice - V. Bystřice
TLB009 ml.žáci A 11:30 * Turnaj ve Frýdku-Místku Frýdek-Místek - V. Bystřice
Neděle 18.9.2022 - doma
XAB006 muži A 10:30 * Velká Bystřice A - Sokol Vršovice  
Neděle 18.9.2022 - venku
  mini st. 10:00 * Turnaj v Ćechách pod Kosířem  
 
Sobota 24.9.2022 - venku
MGA006 st.žáci 12:00 * Uničov - Velká Bystřice  
TA0038 muži B 16:00 * Uničov - Velká Bystřice B  
Neděle 25.9.2022 - doma
  ml.žáčky 09:00 * Žeravice/Velká Bystřice - Zlín B  
  st.žačky 10:30 * Žeravice/Velká Bystřice - Zora Olomouc B  
Neděle 25.9.2022 - venku
XED007 ml.dorost 09:00 * Bystřice p. H. - Velká Bystřice  
MLA007 ml.žáci B 10:00 * Senice n. H.. - Velká Bystřice B  
XED008 muži A 11:00 * Bystřice p. H. - Velká Bystřice A  
 
Úterý 27.9.2022 - doma
  muži A 19:00 * Velká Bystřice A - Hranice ** 3.kolo Českého poháru **
 
Sobota 1.10.2022 - doma
MLA014 ml.žáci B 11:30 * Velká Bystřice B - HBC Olomouc  
MGA011 st.žáci 13:30 * Velká Bystřice - HBC Olomouc  
XED014 ml.dorost 15:30 * Velká Bystřice - Uničov  
TAA041 muži B 17:30 * Velká Bystřice B - Suchdol n. O.  
Sobota 1.10.2022 - venku
TLB010 ml.žáci A 08:30 * Turnaj v Ostravě Ostrava - V. Bystřice A
TLB011 ml.žáci A 09:45 * Turnaj v Ostravě Centrum Haná - V. Bystřice A
Neděle 2.10.2022 - doma
XAB017 muži A 10:30 * Velká Bystřice A - Dvůr Králové  
Neděle 2.10.2022 - venku
  mini st. 09:00 * Turnaj v Hranicích  
  mini ml. A 13:00 * Turnaj v Olomouci (HBC)  
  mini ml. B 13:00 * Turnaj v Olomouci (HBC)  
 
Sobota 8.10.2022 - doma
  ml.dorost 11:00 * HA Olomouc - Dukla Praha  
  st.dorost 13:00 * HA Olomouc - Dukla Praha  
Sobota 8.10.2022 - venku
  mini ml. A 10:30 * Turnaj v Olomouci (Zora)  
  mini ml. B 10:30 * Turnaj v Olomouci (Zora)  
XED018 ml.dorost 12:00 * Rožnov p. R. - Velká Bystřice  
  mini st. 12:30 * Turnaj v Oseku nad Bečvou  
Neděle 9.10.2022 - doma
XBD010 ženy 15:30 * Velká Bystřice - Zubří  
Neděle 9.10.2022 - venku
MGA015 st.žáci 10:30 * Prostějov - Velká Bystřice  
TAA045 mužii B 14:30 * Dřevohostice/Žeravice - Velká Bystřice B  
XAB021 muži A 16:00 * Bohunice - Velká Bystřice A  
 
Sobota 15.10.2022 - doma
TLB022 ml.žáci A 09:00 * Turnaj ve Velké Bystřici V. Bystřice A - Nový Jičin
TLB023 ml.žáci A 10:15 * Turnaj ve Velké Bystřici Nový Jičín - Karviná
TLB024 ml.žáci A 11:30 * Turnaj ve Velké Bystřici V. Bystřice A - Karviná
TAA046 muži B 13:30 * Velká Bystřice B - Droždín  
Sobota 15.10.2022 - venku
XBD012 ženy 18:00 * Žeravice - Velká Bystřice  
Neděle 16.10.2022 - doma
MGA018 st.žáci 14:00 * Velká Bystřice - Horka n. M.  
MLA024 ml.žáci B 16:00 * Velká Bystřice B - Uničov  
 
Středa 19.10.2022 - doma
  muži A 18:30 * Velká Bystřice - Kopřivnice ** Osmifinále Českého poháru **
 
Sobota 22.10.2022 - doma
  ml.žáčky 13:30 * Žeravice/Velká Bystřice - Lesana Zubří  
XED023 ml.dorost 15:30 * Velká Bystřice - Zlín  
XBD013 ženy 17:30 * Velká Bystřice - Veselí n. M.  
Sobota 22.10.2022 - venku
  mini ml. A 09:00 * Turnaj v Žeravicích  
  mini ml. B 09:00 * Turnaj v Žeravicích  
Neděle 23.10.2022 - doma
XAB028 muži A 10:30 * Velká Bystřice A - Zlín  
Neděle 23.10.2022 - venku
  mini st. 09:00 * Turnaj v Litovli  
 
Neděle 30.10.2022 - venku
TAA053 muži B 10:00 * Senice n. H. - Velká Bystřice B  
XAB034 muži A 16:00 * Vsetín - Velká Bystřice A  
 
Sobota 5.11.2022 - doma
  mini st. 09:00 * Turnaj ve Velké Bystřici  
XAB039 muži A 17:30 * Velká Bystřice - Náchod  
Sobota 5.11.2022 - venku
  mini ml. A 09:30 * Turnaj v Uničově  
  mini ml. B 09:30 * Turnaj v Uničově  
MGA024 st.žáci 12:30 * Centrum Haná - Velká Bystřice   
TAA057 muži B 17:00 * Osek n. H. - Velká. Bystřice B ** hraje se v Žeravicích **
Neděle 6.11.2022 - doma
XED032 ml.dorost 12:30 * Velká Bystřice - Klimkovice  
Neděle 6.11.2022 - venku
TLB034 ml.žáci A 09:00 * Turnaj v Polance n. O. Polanka - V. Bystřice A
TLB035 ml.žáci A 10:15 * Turnaj v Polance n. O. Zubří - V. Bystřice A
MLA028 ml.žáci B 16:30 * Prostějov - Velká Bystřice B  
 
Sobota 12.11.2022 - doma
MLA033 ml.žáci B 09:00 * Velká Bystřice B - Horka n. M.  
MGA025 st.žáci 11:00 * Velká Bystřice - Žeravice  
  st.žačky 13:00 * Žeravice/Velká Bystřice - Otrokovice  
TAA059 muži B 15:00 * Velká Bystřice B - Uničov  
Sobota 12.11.2022 - venku
TLB046 ml.žáci A 12:30 * Turnaj v Kostelci n. H. Centrum Haná - V. Bystřice A
TLB047 ml.žáci A 13:45 * Turnaj v Kostelci n. H. Ostrava - V. Bystřice A
  mini st. 16:00 * Turnaj v Kostelci na Hané  
XAB047 muži A 17:00 * Šťáhlavy - Velká Bystřice A  
Neděle 13.11.2022 - doma
  mini ml. A 09:00 * Turnaj ve Velké Bystřici  
  mini ml. B 09:00 * Turnaj ve Velké Bystřici  
 
Sobota 19.11.2022 - doma
TLB043 ml.žáci A 09:00 * Turnaj ve Velké Bystřici V. Bystřice A - Kopřivnice
TLB044 ml.žáci A 10:15 * Turnaj ve Velké Bystřici Kopřivnice - Frýdek-Místek
TLB045 ml.žáci A 11:30 * Turnaj ve Velké Bystřici V. Bystřice A - Frýdek-Místek
MGA032 st.žáci 13:30 * Velká Bystřice - Litovel  
XED042 ml.dorost 15:30 * Velká Bystřice - Centrum Haná  
XAB050 muži A 17:30 * Velká Bystřice - Chodov  
Sobota 19.11.2022 - venku
  ml.žáci B 17:00 * Osek n. B. - Velká Bystřice B ** hraje se v Lipníku n. B. **
Neděle 20.11.2022 - doma
  mini st. 13:30 * Turnaj ve Velké Bystřici  
Neděle 20.11.2022 - venku
  mini ml. A 08:00 * Turnaj v Kostelci na Hané  
  mini ml. B 08:00 * Turnaj v Kostelci na Hané  
XBD018 ženy 10:00 * Karviná - Velká Bystřice  
 
Sobota 26.11.2022 - doma
  ml.dorost 11:00 * HA Olomouc - Jičín  
  st.dorost 13:00 * HA Olomouc - Jičín  
Sobota 26.11.2022 - venku
XAB060 muži A 17:00 * Litovel - Velká Bystřice A  
Neděle 27.11.2022 - doma
  ml.žáci B 13:30 * Velká Bystřice B - Centrum Haná B  
Neděle 27.11.2022 - venku
  st.žáci 9:00 * Velká Bystřice - Uničov *** Kvalifgikace ŽL ***
  st.žáci 11:00 * Nový Jičín - Velká Bystřice *** Kvalifgikace ŽL ***
  st.žáci 13:00 * Frýdek-Místek - Velká Bystřice *** Kvalifgikace ŽL ***
XED050 ml.dorost 14:00 * Litovel - Velká Bystřice  
  st.žáci 15:00 * Velká Bystřice - Zlín *** Kvalifgikace ŽL ***
 
Sobota 3.12.2022 - venku
XED051 ml.dorost 15:30 * Velká Bystřice - Žeravice  
XAB061 muži A 17:30 * Velká Bystřice A - Jičín B  
Sobota 3.12.2022 - venku
MLA050 ml.žáci B 09:00 * Litovel - Velká Bystřice B  
MGA034 st.žáci 13:00 * Hranice - Velká Bystřice  
 
Sobota 10.12.2022 - doma
MLA051 ml.žáci B 09:00 * Velká Bystřice B - Žeravice  

O nás

Házená Velká Bystřice je sportovní klub s dlouhou tradicí. Jako jeden z mála oddílů v regionu pokrýváme všechny mužské kategorie.

Novinky

Zpravodaj č. 36/2022

Plakát na 10.12.2022

Zpravodaj č. 35/2022

Facebook