Zpravodaj č. 20/2007

V uplynulém víkendu hrála kromě mini-mladší všechna naše družstva doma. V sobotu  starší dorost po výborném výkonu porazil Velké Meziříčí a starší žáci jednoznačně přehráli družstvo Luhačovic. V neděli mini-mladší vyhráli turnaj v Prostějově a doma pak mladší dorost prohrál s Karvinou a muži podlehli Karviné-SCM.

SOBOTA 6.10.2007

St.dorost: SK Velká Bystřice – Velké Meziříčí                                 25 : 19 (13 : 11)

Vysunutá obrana 2 : 4 našeho družstva slavila opět úspěch. Favorizovaní hosté se nedokázali prosadit a navíc v naší brance stál výborný K. Hliněný, který v klíčových okamžicích naše družstvo podržel.
Branky: Krahulec D.(11), Schneider V.(7), Wolf M.(2), Petr O.(2), Nečesaný J.(1), Wolf P.(1), Balon T.(1).

St.žáci: SK Velká Bystřice – Luhačovice                                     38 : 21 (18 : 12)

Jednoznačné vítězství nad slabým soupeřem.
Branky: Polách P.(13), Dunaj Š.(6), Jambor D.(5), Švébiš O.(4), Králík J.(4), Ochmann M.(2), Baroš D.(1), Loun J.(1), Rýpar M.(1), Zeman M.(1)

Zora Olomouc - SK Velká Bystřice 3 : 18

Další mistrovský turnaj v pořadí již třetí sehrálo naše družstvo mini-mladší v Prostějově. Všichni hráči podali za chladného počasí a na kluzkém terénu obětavý výkon a po zásluze turnaj vyhráli. Naše družstvo zatím vyhrálo ve všechny tři mistrovské turnaje této sezóny.

Ml. dorost: SK Velká Bystřice - Karviná                                             19 : 32 (10: 18)

Přes nepříznivý výsledek musíme naše družstvo pochválit za bojovný výkon, který podali proti nejlepšímu družstvu dorostenecké ligy.
Branky: Ďurčík J.(8), Schneider V.(7), Wolf P.(2), Serbus L.(1), Spurný M.(1).

Muži: SK Velká Bystřice - Karviná-SCM                                      20 : 28 (9 : 13)

Naše mužstvo mělo vydařený vstup do zápasu a v polovině prvního poločasu vedlo nad favorizovanými hosty 7 : 5. Za tohoto stavu došlo ke zranění našeho klíčového hráče Radka Balona, což se ukázalo jako rozhodující pro zbytek utkání. Do konce prvního poločasu jsme dali pouze 2 branky a také ve druhém poločase jsme se v útoku velmi težce prosazovali.
Branky: Pörsök P.(4), Strádal J.(4), Kufrik R.(4), Barvíř J.(4), Dostál O.(2), Pataj J.(1), Urban L.(1).