Zpravodaj č. 23/2007

Po týdenní přestávce pokračovala naše družstva ve svých soutěžích. Do Uničova zajížděli starší žáci a muži a obě družstva zde byla úspěšná. Naopak obě dorostenecká družstva prohrála v Novém Veselí. Nesmíme zapomenou na miniky. Starší minulou neděli na turnaji u nás ve Velké Bystřici obsadili 3.místo a mladší tento víkend přivezli 1.místo z Kostelce na Hané.

8. Holečkova Olomouc

V neděli 28.10.2007 sehrálo mužstvo mini-starší mistrovský turnaj v domácím prostředí. Mužstvo podalo obětavý a kolektivní výkon a po dvou čtvrtých místech v předchozích dvou turnajích po zásluze obsadilo 3.místo.

6. Litovel

V neděli 4. listopadu 2007  sehrálo mužstvo mini-mladší  mistr. turnaj tentokrát v Kostelci na Hané.  Naši hráči podali velmi kvalitní výkon a po zásluze se stali vítězi. Zejména zápas s domácím družstvem byl vyrovnaný, ale naši hráči předvedli snad nejlepší výkon ze všech dosavadních turnajů. Jednalo se o 5-tý mistrovský turnaj této kategorie, přičemž naše mužstvo vyhrálo všechny tyto turnaje.

St. žáci: Uničov - SK Velká Bystřice                                        17 : 31 (7 : 12)

Povinné vítězství nad slabým soupeřem. Hra hostů v prvním poločase nedůstojná jednoho z favoritů na prvenství v soutěži, mimo jiné pouze dvě proměněné sedmičky ze šesti, žádný pohyb a bojovnost. Ve druhém poločase zlepšená hra a jednoznačné vítězství.
Branky: Dunaj Š.(12), Polách P.(7), Švébiš O.(3). Schweitzer M.(3), Jambor D.(2), Ochmann M.(1), Baroš D.(1), Zeman M.(1), Pupík T.(1).

Ml.dorost: Nové Veselí - SK Velká Bystřice                      38: 25 (16 : 11)

Začátek zápasu vyrovnaný ve 22.minutě 10:10. Potom ale šňůra nepřesností a chyb v obraně, která pokračovala i ve druhém poločase. Výborně zachytal Zdeněk Nezdařil. Zklamali klíčoví hráči jak v obraně, tak i v útoku.
Branky: Ďurčík J.(13), Serbus L.(3), Wolf P.(3), Hliněný J.(2), Balon T.(1), Machýnek M.(1), Schneider V.(1), Spurný M.(1)

Muži: Uničov - SK Velká Bystřice                                          22 : 26 (9 : 14)

Domácí šli v úvodu po dvou našich chybách v rozehrávce do vedení 2 :0. To, ale bylo jediné vedení domácích v zápase. Naše družstvo dobře bránilo a domácí se proti naší důrazné obraně podpořené výborných Michalem Vydrou v brance nedokázali prosadit. Naše vedení postupně narostlo až na devět branek. Domácí zkorigovali až v závěru po našem prostřídání.
Branky: Kufrik R.(8), Pörsök P.(6), Steiger M.(3), Balon R.(2), Urban L.(2), Dostál O.(1), Barvíř J.(1), Ruber T.(1), Jakl L.(1), Strádal J.(1).