Zpravodaj č. 24/2007

Minulý týden odehrála naše družstva svá mistrovská utkání až na miniky doma. Již ve středu 7.11. v dohrávce Středomoravské ligy vyhráli st. žáci nad Olomoucí. V sobotu starší žáci v utkání neporažených družstev porazili Zlín „A“ a po podzimu vedou Středomoravskou ligu bez porážky a kvalifikovali se do celostátní zimní ligy. V následném utkání sobotního bloku starší dorost celkem jednoznačně porazil Rožnov. V neděli mladší dorost podlehl Frýdku-Místku, když po celý zápas vedl a odpadl v závěru

STŘEDA 7.11.2007

St. žáci: SK Velká Bystřice – Olomouc                                                     34 : 24 (15 : 10)

Dohrávaný zápas o čelní příčky tabulky a navíc derby. Zpočátku vyrovnaný zápas především díky mnoha chybám a neproměněným stoprocentním šancím domácích. Ve druhém poločase zlepšená hra, ale díky mnoha vyloučením domácích hráčů držel soupeř skóre na čtyř až pětibrankovém rozdílu. Konec zápasu, po vyloučení nejlepšího hráče hostů, již domácí zápas dovedli do vítězného konce. Musíme pochválit trojici hráčů Loun J., Baroš D. a Dunaj Š., kteří dokázali úspěšně odehrát trojnásobné oslabení našeho družstva a ještě dát v tomto oslabení dvě branky.
Branky: Dunaj Š.(7), Polách P.(6), Švébiš O.(6), Schweitzer M.(4), Loun J.(3), Baroš D.(3), Ochmann M.(3), Dambor D.(2), Zeman M.(1)

SOBOTA 10.11.2007

St.žáciSK Velká Bystřice – Zlín „A“                                                        27 : 22 (11 :9)

Poslední zápas podzimní části sezóny mezi dvěma neporaženými družstvy, a tedy o první místo v tabulce. Naše družstvo předvedlo bojovný a zodpovědný výkon. Přesto, že se objevilo mnoho chyb ve hře domácích především v obraně, dokázalo naše družstvo v tomto důležitém zápase zvítězit. Nutno pochválit celé družstvo za přístup k zápasu, a především brankáře Martina Rýpara, který družstvo podržel.
Branky: Schweitzer M.(6), Ochmann M.(4), Polách P.(4), Zeman M.(4), Švébiš O.(3), Loun J.(2), Baroš D.(2), Dunaj Š.(2).

St.dorost:  SK Velká Bystřice – Rožnov                                                   29 : 21 (16 : 7)

Utkání rozhodla vysunutá obrana našeho družstva, proti které se hostující družstvo nedokázalo prosadit. Výborně zahrál Krahulec D. autor 16-ti branek našeho družstva.
Branky: Krahulec D.(16), Wolf M.(4), Balon T.(2), Serbus L.(2), Lejčenko T.(2), Tomášek D.(1), Hliněný J.(1), Wolf P.(1).

NEDĚLE 11.11.2007

Mini-starší: Turnaj v Olomouci

K dalšímu turnaji zajíždělo naše družstvo do Olomouce. Našemu družstvu se oproti poslednímu turnaji, kdy obsadilo 3.místo tolik nedařilo a obsadilo 6.místo.

8. Zora Olomouc

Ml.dorost: SK Velká Bystřice – Frýdek-Místek                                32 : 36 (20 : 15)

Utkání dvou rozdílných poločasů. V 1.poločase podalo naše družstvo bojovný výkon a po zásluze vedlo o pět branek. Ve druhém poločase se přestalo dařit střelecky a úplně odešla obrana a soupeř v závěru otočil skóre ve svůj prospěch.
Branky: Ďurčík J.(21), Wolf P.(6), Schneider V.(3), Balon T.(1), Serbus L.(1)

Muži: SK Velká Bystřice – Lesana Zubří                                               30 : 26 (16 : 9)

Od  úvodu utkání šlo naše družstvo do vedení, které postupně narostlo ve 20-té minutě druhého poločasu až na 10 branek. Soupeř snížil v závěru utkání po prostřídání v našem družstvu.
Branky: Balon R.(11), Pörsök P.(4), Kufrik R.(4), Strádal J.(4), Steiger M.(3), Dostál O.(3), Barvíř J.(1).