Zpravodaj č. 16/2008

Minulý víkend pokračovali pouze soutěže mimiků a žáků. Na turnaji Mini-2000 v Olomouci obsadila naše družstva 1.místo (chlapci) a 4.místo (děvčata). Nedařilo se družstvu ml. žáků „A“, kteří prohráli v Prostějově. Naopak mladší žáci „B“ do Na Letné porazili Uničov a remizovali se Senicí. Navíc v pátek se dvě naše družstva zúčastnila Turnaje o pohár starosty Prosenic, kde mladší a starší minici obsadili 2. místo.

PÁTEK 22..5.2009:

Mini:  Turnaj o pohár starosty Prosenic

V pátek 22.5. jsme se zúčastnili turnaje v Prosebnicích. Obsadili jsme dvě kategorie – 1999/2000 a 2001/2002.
Naši mladší minici obsadili v konkurenci 6-ti družstev krásné 2.místo.

6. Heyrovského B

Hráči: Š. Souček (25), F. Buršík (7), A. Vodička (13), J. Vysloužil (2), K. Spurná (1), I. Michálková (2), E. Vykoukalová (Br.+1)

Starší minici obsadili v konkurenci 9-ti družstev rovněž krásné 2.místo.

9. Heyrovského B

Hráči: T. Buršík (28), T. Spurný (25), V. Mikulášková (25), J. Jedenástík (16), L. Mikulášková (4), J. Routner (Br.), M. Roušal (Br.)

Turnaj se nám vydařil, obě družstva přivezla poháry a všichni hráči stříbrné medaile.

SOBOTA 23.5.2009:

Ml. žáci: Prostějov - SK Velká Bystřice „A“                                   18 :  14 (7 : 9)

Prohráli jsme s nejslabším družstvem soutěže. Naši hráči se nedovedli dobře vyrovnat s mokrým povrchem. Závěr utkání „vypustil“ Michal Surma a v oslabené sestavě jsme na soupeře, který ve druhém poločase zjednodušil a zrychlil svou hru, nestačili.                 Branky: Surma M.(7), Majer V.(3), Svobodník J.(2), Gardián A.(1), Mádr R.(1)

Ml. žáci: SK Velká Bystřice „B“ – Uničiv                                        9 :  5

Ml. žáci: SK Velká Bystřice „B“ – Senice n. H.                              9 : 9

NEDĚLE 24.5.2009:

Mini-2000: Turnaj v Olomouci na Zoře

V neděli 24.5. proběhl na Zoře další turnaj našich nejmladších hráčů. V obou družstvech, zejména však u děvčat nás potkala nečekaná absence hráčů. Přesto všechno jsme dosáhli výborných výsledků. Děvčata skončila mezi 8 týmy na krásné 4. místě, chlapci turnaj po dramatickém finále na 7. metrové hody vyhráli.

V. Bystřice (chlapci) - Žeravice  7 :  7

Děvčata: L. Mikulášková(15), M. Vachutková(23), K. Spurná(1), M. Krátká(2), E.V ykoukalová(br + 4)

Chlapci: J. Jedenástík(27), Š. Souček(20), F. Buršík(9), A. Vodička(6), J. Vysložil(3), J. Routner(Br.)