Zpravodaj č. 28/2008

Další série domácích zápasů dopadla pro naše družstva velmi úspěšně. V sobotu bodoval všechna naše družstva, když mladší žáci porazili Uničov „A“ a Litovel „A“ (vedoucí družstvo soutěže, pro které to byla první porážka), starší žáci porazili Dřevohostice, starší dorost Přerov a muži porazili Uničiv. V neděli pak mladší dorostenci prohráli se Zubřím po vyrovnané utkání, kdy celé družstvo podalo výborný výkon.

SOBOTA 18.10.2008:

Ml.žáciSK FTP V.  Bystřice – Uničov „A“                                    21 : 4 (12 : 3)

Většina hráčů Uničova byla věkem z miniházené. Zároveň neměli hráče na střídání.

Branky: Surma M.(11), Zemanová R.(4), Majer V.(3), Slováček D.(2),  Frýba D.(1)

Ml.žáciSK FTP V.  Bystřice – Litovel „A“                                    11 : 9 (4 : 5)

Vyrovnaný zápas, který jsme vyhráli díky lepšímu využívání šancí v druhé polovině 2. poločasu.

Branky: Zemanová R.(5), Surma M. (3), Mádr R.(1), Frýba D.(1), Slováček D.(1)

St.žáciSK V. Bystřice – Dřevohostice                               24 : 21 (11 : 10)

Zápas jsme odehráli bez „opor“. Začátek jsme proráli 1 : 5, zlepšenou hrou jsme nakonec 1. poločas vyhráli. Ve druhém poločase jsme pokračovali v bojovném výkonu a vytvořili si náskok až 5-ti branek. V závěru zápasu jsme hráli přesilovku (soupeř dohráva pouze s 5-ti hráči v poli), během níž soupeř náš náskok snížil.

Branky: Stopka J.(7), Nábělek F.(5), Boyko R.(4), Ochmann P.(3), Surma M.(3). Atyafi E.(2).

St.dorost: SK V. Bystřice - Přerov                                               24 : 19 (13 : 8)

Po výborném  vstupu do utkání vedle naše družstvo v 17-té minutě 10 : 1. Následně po prostřídání se soupeři podařilo do konce poločasu snížit na rozdíl 5-ti branek, který byl i na konci utkání. Družstvo Přerova přes umístění na konci tabulky hrálo velmi dobře.

Branky: Ďurčík J.(9), Machynek M.(5), Wolf P.(4), Csöllei J.(2), Schweitzer M.(2), Wolf M.(2), Ochmann M.(2), Petr O.(1), Serbus L.(1).

0

Muži: SK V. Bystřice - Uničov                                     31 :  26 (15 : 13)

V úvodu utkání šlo naše družstvo do vedení 4 : 0, které se ale nepodařilo zvýšit. P celý poločas naše družstvo vedlo rozdílem  2-3 branek. Podobna situace byla i ve druhém poločase do 20-té minuty, kdy se našemu družstvu podařilo odskočit na rozdíl šesti branek a dovést utkání do úspěšného konce. Celé družstvo musíme pochválit za bojovný kolektivní výkon.

Sestava: Hliněný K., Vydra M., Dostál O.(4), Klobouček O.(1), Steiger M.(8), Strádal J.(2), Bečica J.Pataj J.(1), Souček P.(2), Balon R.(4), Ruber T.(1), Kufrik R.(3), Jakl L.(3), Wolf M.(2).