Zpravodaj č. 23/2009

Další sezónu zahájila šechna naše družstva doma Na Letné. V sobotu hrála všechna  družstva se soupeři s Luhačovic. Mladší a starší žáci prohráli, naopka starší dorostenci svého soupeře jednoznačně přehráli. V neděli pak mladší dorost porazil KP Brno a muži ve vyrovnaném a bojovném zápase prohráli s Holešovem.

SOBOTA 5.9.2009:

Ml. žáci:  SK Velká Bystřice – Luhačovice                      13 : 20 (7 : 12)

Pro letošní sezónu hrají v mladších žácích ročníky 97a mladší. Naše družstvo je tvořeno převážně hráči ročníku  98, 99 a 2000, což se v tomto prvním zápase projevilo a s lepším soupeřem prohrálo 13 : 20 po poločase 7 : 12. V zápase dostalo příležitost si zahrát maximální počet hráčů, přičemž z důvodu zranění nehráli někteří další hráči základní sestavy.

Sestava: Petričák J., Menšík N.(6), Tkadleček D.(5), Tříska M., Tesařík M., Majer O., Nový M., Pazdera A., Šiška D., Vykoukal M., Sečka J.,  Sojka D.(1), Frýba D, Svobodník J.(1).

St. žáci: SK Velká Bystřice – Luhačovice                       26 : 28 (11 : 14)

Naši starší žáci celý zápas stahovali náskok soupeřů z Luhačovic. Bojovali, ale mnoho technických chyb se jim stalo osudným.

Sestava: Vykoukal M., Vodička Š., Klobouček M., Nábělek F.(1), Majer V., Stopka J.(8), Petričák M.(5), Surma M.(7), Furiš F.(1), Atzafi E.(4), Gardián A, Slováček D.

St. dorost: SK Velká Bystřice – Luhačovice                       42 : 18 (20 : 8)

Zápas proti hodně slabému soupeři. Dobře zachytal J. Cenkl. Všichni kluci si s chutí zahráli. Již v poločase bylo jasné, že vyhrajeme. Většinou se pro takový vývoj utkání těžko hledá motivace hrát naplno. Dá se říct, že se to vcelku podařilo - i když rezervy a drobné výpadky určitě byly.

Sestava: Cenkl J,. Rýpar M., Krahulec D.(6), Machynek M.(9), Elsner R.(2), Serbus L.(1), Schneider V.(4), Spurný M.(4), Zeman M.(2), Dunaj Š.(6), Švébiš O. (6), Csöllei J.(2).

NEDĚLE 6.9.2009:

Ml. dorost: SK Velká Bystřice – KP Brno                                     23 : 20 (11 : 12)

Napínavý zápas až do poslední minuty. Naši hráči podali slušný výkon v obraně, horší to však bylo v útoku. Šest nastřelených tyčí a dvakrát tolik neproměněných šancí a hlavně dvě nepoměněné sedmičky  nás mohlo hodně mrzet. Hlavně díky vynikajícímu výkonu brankáře Michala Bílka jsme dokázali zvítězit. Pochvalu také zaslouží Michal Zeman za výbornou obranu a spolu s Petrem Poláchem i za vstřelené branky.

Sestava: Loun J.(2), Pupík T.(2)., Ochmann M.(1), Zeman M.(8), Švébiš O.(1), Bílek M., Rýpar M., Polách P.(9), Dunaj Š., Schweitzer M., Spurný P.

Muži:  SK Velká Bystřice – Holešov                                     21 : 23 (12 : 11)

Přes prohru hodně slušný zápas ze strany našeho družstva, výborná obrana. Již dlouho nebyl u našich mužů viděn tak bojovný zápas. Rozhodčím se zápas zrovna moc nepovedl...

Sestava: Vydra M., Barvíř J.(2)., Dostál O.(3)., Klobouček O.(1), Kufrik R.(1), Pataj J., Skřídlo J.(4), Steiger M., Strádal J.(1), Zelinka A., Vaculík M., Poledňák O.(7), Schneider V.(2), Spurný M.