Zpravodaj č. 28/2010

Minulý víkend se představila až na miniky starší všechna naše družstva doma Na Letné. V sobotu mini mladší obsadila na turnaji, který pořádali 2.místo. Odpoledne pak mladší žáci „B“ remizovali s Bystřicí p.H., mladší žáci „A“ jednoznačně přehráli Prior Olomouc, starší žáci prohráli s STM Olomouc a muži „B“ porazili „B“  družstvo Kostelce n. H.

V neděli muži „A“ porazili Lesanu Zubří a v následujících zápasech dorostenců s Rožnovem p. R. mladší dorost prohrál a starší vyzhrál.  V dohrávaných utkání v Senici n. H. starší žáci prohráli, muži „B“  také a bodovali pouze mladší žáci „A“, kteří svého soupeře jednoznačně přehráli.

SOBOTA 2.10.2010:

Mini mladší: Turnaj v Velké Bystřici

Naše družstvo na domácím turnaji celkem po dobrém výkonu obsadilo 2. místo.

Výsledky:
 Velká Bystřice -  Žeravice   7 : 13
 Velká Bystřice -  DHK Litovel  12 :  4
 Velká Bystřice -  Kunovice 15 :  8

Hráči (branky): Buršíková K., Preč J.(6), Samek S., Jagelka J.(9), Grygar M., Grim R.(2)., Zedník V., Samková A.(1), Možíš B.(13), Grygar M., Dvořák H., Kostiček P.(3)

Ml.žáci B:  SK V. Bystřice – Bystřice p.H.                                       15 : 15 (5 : 6)

V sobotu 2. 10. 2010 jsme sehráli další mistrovský zápas na domácím hřišti. Do utkání jsme vstoupili dobře a v 9. minutě bylo skóre zápasu 5 : 1 pro naše družstvo. Ve druhé polovině 1. poločasu přišla řada nepřesností a soupeř dokázal otočit na 5 : 6 !  Ve druhém poločase se hra vyrovnal a přestože jsme opět vinou technických chyb ( kroky, přešlapy...) ztráceli spoustu míčů, byl stav pět minut před koncem 15 : 13 v náš prospěch. V závěru utkání se bohužel k nepřesnostem přidala i nedisciplinovanost a i když jsme si vzali "time out" a snažili se hru zklidnit, hráči provedli pravý opak a soupeř utkání dotáhl k remíze 15 : 15. Největším zklamáním byl přístup některých hráčů, který zápas pojali ve vycházkovém tempu a mysleli si, že vítězství přijde samo. Těžko lze někoho chválit - přesto J. Jedenástík bojoval, střílel branky a neztrácel míče.

Hráči(branky): Routner J.(br), Mikulášková L.(br), Buršík T.(8), Jedenáctík J.(6),  Vachutková M.(1), Maceášik T., Fišarová M., Šípek K., Mikulášková V., Souček Š., Bečáková M., Konečná S.

Ml.žáci A:  SK V. Bystřice – SK UP Olomouc                                  29 : 5 (14 : 1)

Další mistrovský zápas sehrálo družstvo mladších žáků „A“ v domácím prostředí s družstvem SK UP Olomouc. Naši hráči potvrdili své vedoucí postavení v tabulce a přesvědčivě zvítězili 29:5, poločas 14:1.

Sestava a branky : br. Tesařík, Menšík(9), Tkadleček(3), Hňatek(1), Majer(7), Červinka(7), Pazdera(2), Kurek.

St.žáci:  SK V. Bystřice – STM Olomouc                                         20 : 31 (10 : 13)

Po vyrovnaném poločase rozhodl širší kádr hostujícího družstva. Po prostřídání některých hráčů máme problémy, jak v obraně tak i v útoku.

Sestava a branky : Nauč O., Gardin A., Jureček M., Keňa M.(1), Klobouček M., Majer V.(7), Nábělek F.(3), Slováček D., Sojka D., Surma M.(8), Svobodník J., Šiška D.(1).

Muži B:  SK V. Bystřice – Kostelec n.H. „B“                                   23 : 21 (12 : 9)

Vyrovnané utkání. Po našem vedení po 1. poločase soupeř na začátku druhého poločasu dokázal otočit skóre ve svůj prospěch. Následně, ale naše družstvo šňůrou šesti branek získalo rozhodující náskok, který hosté pouze snížili.

Sestava a branky : Vydra M., Langer J., Klobouček O.(1), Schneider V.(6), Macharáček T.(1), Tomášek D.(1), Langer D., Pataj J., Zelinka A., Dostál O.(2), Steiger M.(7), Wolf M., Wolf P.(5).

NEDĚLE 3.10.2010:

Muži A:  SK V. Bystřice – Lesana Zubří                                         30 : 22 (14 : 11)

Naše družstvo odehrálo v neděli doma zápas proti Lesaně Zubří. Od začátku mělo naše družstvo více šancí a šlo do vedení. Hosté z Lesany ještě do poločasu potrápili naše družstvo, ale v druhé půli naše družstvo soupeře přehrálo.

Sestava: Klichuk A., Vydra M., Dostál O.(1), Pörsök P(6)., Wolf M., Wolf P., Matějek M.(4), Skřídlo J.(4), Kufrík R.(5), Jakl L.(3),Strádal J.(2), Balon R.(3), Vaverka M(2).

Ml.dorost:  SK V. Bystřice – Rožnov p.R.                                        27 : 33 (14 : 12)

Velmi bojovný zápas a dokud našim klukům stačily síly i vyrovnaný zápas. Bohužel jsme neproměnili příliš mnoho šancí a soupeř nás dokázal potrestat.Slušný zápas vedle tradičních střelců Štefana Dunaje a Ondry Švébiše sehrál také Petr Ochmann.

Sestava a střelci : Dunaj(9), Ochmann(4), Petričák(1), Spurný(2), Vodička, Atyafi(1), Stopka(2), Švébiš(8)

St..dorost:  SK V. Bystřice – Rožnov p.R.                                        35 : 26 (19 : 11)

Velmi dobrý zápas s kvalitním soupeřem.Naši kluci opravdu bojovali a nenechali se otrávit ani simulováním soupeře a ani výkonem rozhodčích ,kteří ochotně toto simulování trpěli. Bojovný výkon a proměňování šancí a hlavně vynikající Martin Rýpar v brance byly cestou ke dvěma bodům.

Sestava a střelci: Vodička, Švébiš(4), Pupík(1), Schweitzer(1), Spurný M., Hliněný J.(5), Polách(5), Loun(4), Rýpar, Elsner(1), Zeman(6), Wolf P.(8)

St.žáci:  Senice n.H. - SK V. Bystřice                                             23 : 6 (8 : 4)

Nejslabší výkon sezóny. Družstvo se nedokázalo vyrovnat s kluzkým antukovým povrchem.

Sestava a branky : Nauč O., Gardin A.(1), Jureček M., Keňa M., Klobouček M.(1), Majer V.(1), Nábělek F.(3), Slováček D., Sojka D., Svobodník J., Šiška D., Keňa M.

Muži B:  Senice n.H. - SK V. Bystřice                                             22 : 16 (10 : 7)

Povrch byl největším soupeřem našeho družstva.

Sestava a branky : Langer J., Klobouček O.(3), Schneider V.(3), Macharáček T., Tomášek D., Langer D.(1), Langer J., Pataj J.(4), Zelinka A.(1), Povalil R., Souček P.(4).

Ml.žáci A:  Senice n. H. - SK V. Bystřice                                        3 : 33 (1 : 17)

V neděli 3.10.2010 odehrálo družstvo ml.žáků „A“ odložený zápas v Senici n.Hané. Zápas se hrál pro nás na nezvyklém povrchu-antuce. I přes tuto skutečnost družstvo podalo opět kvalitní kolektivní výkon a po zásluze zvítězilo 33:3, poločas 17:1.

Sestava a branky : br. Tesařík, Menšík(3), Tkadleček(8), Hňatek(4), Majer(8), Červinka(6), Pazdera(1), Kurek, Sečka(3).