Zpravodaj č. 16/2011

SOBOTA 21.5.2011:

Ml.žáci A: Zlína - SK Velká Bystřici                                                 15 : 23 (3 : 13)

Další mistrovský zápas odehrálo družstvo ml.žáků „A“ ve Zlíně. V prvním poločase družstvo předvedlo vynikající obranu, kdy dovolili soupeři vstřelit jen tři branky. V druhém poločase byli hráči prostřídáni na různých postech, což některým dělalo problémy a byla u některých patrná menší koncentrace na zápas.
Sestava a branky : Vykoukal(br.), Hňátek, Sečka(1), Prošvic(2), Menšík(6), Pazdera, Tkadleček(4), Majer O.(7), Kurek, Tesařík(3).

3

St.žáci: Zlín - SK Velká Bystřici                                             40 : 20 (17 : 11)

Proti soupeři, který proti zápasu u nás již nastoupil s několika hráči, kteří nastupují za mladší dorost jsme podali velice slabý výkon, především v obraně, kde jsme nic neubránili.. Sestava: Vykoukal M., Gardián A.(2), Jureček M.(1)., Klobouček M.(2), Mistera J., Sojka D., Šiška D.(3), Majer V.(6), Surma M.(4), Nábělek F., Majer O.(2), Keňa M.

0

Muži B: SK Velká Bystřici „B“ – Bystřice p. H. „B“                        32 : 33 (15 : 12)

Další mistrovské utkání odehrálo družstvo mužů B proti Bystřici pod Hostýnem. Po vyhraném prvním poločase jsme v posledních 12-ti minutách druhého poločasu udělali několik technických chyb a v závěru jsme bohužel vítězství neudrželi a prohráli o 1 branku.

Sestava : Hliněný K., Hliněný J.(1), Wolf P.(7), Wolf M.(3), Klobouček O.(4), Loun J.(1), Macharáček (1), Elsner R.(4), Dostál O.(4), Rýpar M., Schneider V., Pataj J., Zeman M.(6), Steiger M.(1).

Mini mladší A: Turnaj v Senici na Hané – 2. místo

Největším soupeřem pro naše družstvo byla antuka a v utkání s družstvem domácích navíc ještě místní rozhodčí. Nejlepším hráčem našeho družstva byl A. Vodička autor 26 branek.

4. DHK Litovel

Hráči (branky): Zedník V.(br.), Grygar M.(3), Gromm R.(4), Dvořák H.(1), Vodička A.(26).

Mini mladší B: Turnaj ve Velké Bystřici  – 1. místo

Našemu „B“ týmu pomohl F. Buršík pravidelně již hrající za mini starší a ve třech zápasech zaznamenal 46 branek. Dobře zahráli i B. Možíš a J. Jagelka.

4. Zora Olomouc

Hráči (branky): Jagelka J.(16), Giesl  R., Samek S., Buršík F.(46), Možíš B.(25)

Mini starší B: Turnaj ve Olomouci na Zoře – 4. místo

Asi nejlépe obsazený turnaj této kategorie v této sezóně. Hrála se bojovná házená s maximálním nasazením. I když jsme všechna utkání prohráli, tak musíme naše hráče pochválit. Vždyť hráli úplně všichni včetně všech nováčků, kdy T. Ditrich hrál svůj první turnaj v životě a hned se mu podařilo vstřelit gól. Také nás těší, že z osmi hráčů se jich šest zapsalo mezi střelce. Tak nám nezbývá než popřát našim minikům hodně sil do dalších turnajů a udržení tréninkové píle ve zbytku sezóny.

Výsledky:

• SK Velká Bystřice "B" - Uničov                        4 : 12
  • SK Velká Bystřice "B" - Hranice                      13 : 22
  • SK Velká Bystřice "B" - Zora Olomouc           11 : 21

Hráči (branky): Šudřich J.(14), Dobeš J.(5), Hartl J.(5), Kovaříková S.(2), Spurná K.(1), Ditrich T.(1), Malinek Š., Konečná M.

NEDĚLE 22.5.2011:

Ml.žáci B: Napajedla - SK Velká Bystřici                                         21 : 12 (8 : 3)

V neděli 22. 5.  jsme vyrazili do Napajedel odehrát další soutěžní utkání. Přestože výsledek hovoří celkem jednoznačně, byl to jeden z našich nejpovedenějších zápasů. Bohužel se nám nepodařilo ubránit dva střelce soupeře, kteří byli podstatně silnější a vyšší než naši borci.  Stále ještě není nebezpečný náš zrychlený přechod do útoku. V obraně nám chyběli T. Spurný a M. Vachutková, ale i tak všichni bojovali na hranici svých možností a za to zaslouží velkou pochvalu. Nejvíce nás potěšila střelba z dálky v podání M. Vičarové, celkový výkon K. Šípka (až na produktivitu střelby),  nádherné uvolňování pivota, které několikrát předvedla V. Mikulášková, střelecká potence J. Jedenástíka, dravost Š. Součka a hra pivotmanky K. Palackové.

Hráči (branky): Routner J.(br), Jedenástík J.(6), Souček Š.(2), Palacková K.(2), Šípek K.(1), Mikulášková V.(1), Maceášik T., Fišarová M., Buršík T., Mikulášková L.