Zpravodaj č. 24/2022

10.9.2022

2.kolo ČP:

Muži „A“: HK Kostelec n. H. - Házená Velká Bystřice           21 : 35 (5 : 16)

Ve II.kole Českého poháru zajíždělo naše družstvo mužů do Kostelce na Hané. S týmem domácích v poslední době moc zkušeností nemáme, jelikož hraje II.ligu. Přesto jsme jeli do Kostelce potvrdit roli favorita a postoupit do dalšího kola ČP.

Od samotného začátku naši kluci lépe bránili a díky dobře chytajícímu Pavlovi Schneiderovi, dali domácí za první poločas pouhých 5 branek. Přesto, že výsledek vypadá jednoznačně, byla na naší straně velká řada nepřesností v útoku. Ty se podařilo během druhé půle eliminovat, ale domácí zlepšenou střelbou dokázali po celou druhou půli držet krok s naším družstvem. Skóre se tak navýšilo již jen mírně na konečných 35:21.

Další utkání našeho družstva bude již prvoligové! V neděli 18.9. hostíme v I.kole doma od 10:30 tým pražských Vršovic! O soupeři pro III.kolo ČP vás budeme informovat po rozlosování.

We can find the replica watches uk online shop is very popular in the UK.

Rozhodčí: Bubeníček - Smékal. Vyloučení: 3 – 4. Branky ze 7m hodů: 3 – 4.

Sestava a branky: Schneider P., Vodička Š. – Vodička A.(3), Schaffner D.(4/1), Wolf P.(6), Dobeš J. (10/1), Mancl P.(2), Ostrožovič S.(3/2), Haderka V.(3), Možíš B.(3), Šoustal J.(1), Buršík T.

Muži „B“: Házená Velká Bystřice – Senice n. H.                    25 : 25 (13 : 13)

Sestava a branky: Schneider P. Vodička Š., Ostrožovič S.(2), Klvaňa F.(1), Dvořák F., Ján S.(8/1), Čamek D., Horáček A.(1), Kostorek J., Vodička A.(2), Přikryl M., Kubeček J.(6/4), Šoustal J.(3), Horký J.(1), Dokoupil J.

Ženy: Bohumín - Házená Velká Bystřice                                29 : 17 (16 : 6)

Sestava a branky: Mikulášková V.(1), Záchová E., Alexová A. (3), Vaňková B.(2), Kopecká S.(2), Maráčková M.(1), Vítková K.(4/2), Štenclová M., Jurečková M.(4).