Zpravodaj č. 30/2016

SOBOTA 30.10.2016:

St.dorost: SHK Veselí n. M. - SK Velká Bystřice                        29 : 13 (12 : 7)

Ještě v poločase držely naše hráčky přijatelný rozdíl, ale v druhé půli se projevila tréninková absence některých našich hráček a soupeřky nás fyzicky přejely. Snad se naše hráčky nad sebou zamyslí a pochopí, že bez tréninku se házená hrát nedá.

Hráči (branky): B. Slováčková(1), S. Monetti(3), K. Vítková(3), K. Koudeláková, A. Krejzlíková(1), L. Žáková(2), M. Vachutková(1), M. Soukupová, H. Moťková(1), K. Kleislová(br + 1),

Ženy: SK Velká Bystřice - Sokol Karviná                               36 : 22 (16 : 12)
Zápas proti mladému týmu Karviné jsme nezačali podle představ a vlivem našich technických chyb a chybám v obraně byl zápas do 15 minuty vyrovnaný. Poté se již naplno ukázala současná forma našich děvčat a zejména v druhém poločase už to byla jen otázka, jakým rozdílem tento zápas dopadne. Naše děvčata v plném tempu dovedla zápas do jasného vítězství, za což si zaslouží pochvalu.

Hráči (branky): L. Mikulášková(br.), J. Kobylíková(3), M. Jurečková(4), P. Jiroušová(2), J. Macharáčková, M. Kaczmarczyková(8/2), D. Hymrová(4), M. Koppová(4), S. Kumrová(2), A. Begalová(7), P. Poznarová(2)