Zpravodaj č. 17/2007

V dalším kole zajížděla všechna naše družstva na půdu soupeře. V sobotu mladší žáci přivezli 4 body ze Šumperka, kde porazili domácí družstvo a družstvo Senice. Turnaj ve Městě Libavá odehrálo družstvo mini – starší. V neděli pak starší žáci vyhráli v Přerově, kde naopak muži o gól prohráli.

Utkání obou dorosteneckých družstev byla odložena, z důvodu účasti našich dorostenců na turnaji v Polsku ve Wieluňi. Zde náš dorost skončil na 3. místě.

Litovel – SK Velká Bystřice  5 : 14

V sobotu 15.9. sehrálo mužstvo miniházené – starší první mistrovský turnaj ve Městě Libavá. Družstvo bylo vzhledem k velké nemocnosti doplněno mladšími hráči. Přesto naše družstvo obsadilo pěkné 3. místo.

Ml.žáci: Senice n.H. - SK Velká Bystřice                                       5 : 20 (3 : 9)

Slabý soupeř, který nestačil ani na nekoncentrovanou hru našeho týmu. Branky: Surma M.(10), Ochmann P.(8), Vodička Š.(1), Zemanová R.(1).

Ml.žáci: Šumperk - SK Velká Bystřice                                           3 : 9 (1 : 5)

Hra soupeře byla postavena na dvou hráčích, kteří se proti nám neprosadili. Pochvalu zaslouží zejména brankář Michal Květ, který vychytal většinu střeleckých pokusů soupeře. Branky: Ochmann P.(5), Surma M.(3), Stopka J.(1)

St.dorost: Turnaj ve Wieluňi - Polsko

Náš starší dorost doplněný mladšími dorostenci odehrál kvalitně obsazený turnaj v Polsku. V konečném pořadí skončilo naše družstvo na 3. místě a Petr Wolf byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.

Výsledky
 Velká Bystřice -  Opole  15 : 13
 Velká Bystřice -  Lodž 18 : 13
 Velká Bystřice - Pobianski   14 : 16
 Velká Bystřice  - Wieluň  8 : 26

NEDĚLE 16.9.2007

St. žáci: Přerov - SK Velká Bystřice                                               18 : 20 (9 : 10)

Zápas, v němž jsme měli zvítězit větším rozdílem. Škoda ztráty až čtyřbrankového vedení ve druhém poločase a především čtyř neproměněných sedmiček. Přesto určitě pochvala za odvedený výkon.

Branky: Švébiš O.(5), Dunaj Š.(5), Schweitzer M.(3), Zeman M.(3), Polách P.(2), Baroš D.(1), Ochmann M.(1)

Muži: Přerov „B“ - SK Velká Bystřice                                        24 : 23 (15 : 10)

Po vyrovnané první desetiminutovce nám soupeř odskočil na rozdíl pěti branek, který vydržel až do konce poločasu. V prvním, poločase oproti utkání s Polankou byla slabší obrana.

V začátku druhého poločasu soupeř při našem dvojnásobném vyloučení zvýšil na sedm branek, ale za toho stavu se karta obrátila. Naše družstvo výborně bránilo a soupeř nedal 12 minut branku. V posledních pěti minutách se nám podařilo dvakrát srovnat, ale závěr měl ve svých rukou pan rozhodčí Šrotíř, který vymyšlenou sedmičkou v závěru utkání rozhodl o výsledku utkání.

Sestava: Vydra M., Koželoužek D., Steiger M.(1), Pörsök P.(10), Balon R.(4), Barvíř J., Kufrik R.(4), Strádal J.(2), Jakl L.(1), Dostál O.(1), Klobouček O., Zelinka A., Bečica J.