Zpravodaj č. 21/2007

Uplynulý víkendu nedopadl pro naše družstva neúspěšněji. Žákovská družstva pokračovala ve vítězném tažení a obě jsou na 1. místech svých soutěže. V sobotu starší žáci vyhráli ve Zlíně nad Béčkem Zlína a v neděli mladší žáci v Senici přehráli jednoznačně, jak domácí Senici tak i družstvo ze Šumperka. S ostatními družstvy to bylo horší. Mladší dorostenci prohráli v Kopřivnici, zde prohrál i starší dorost a v Šumperku prohráli muži.

SOBOTA 13.10.2007

St.dorost: Zlín „B“ - SK Velká Bystřice                                             11 : 24 (3 : 13)

Povinné vítězství. Hra hostů s mnoha chybami, bez pohybu, disciplíny a bojovnosti.
Branky: Dunaj Š.(6), Švébiš O.(4), Baroš D.(4), Schweitzer M.(4), Ochmann M.(3), Rýpar M.(1), Loun J.(1), Zeman M.(1).

NEDĚLE 14.10.2007

Ml.žáci: Senice n.H. - SK Velká Bystřice                                             1 : 18 (1 : 7)

Dobrým a ukázněným výkonem jsme jednoznačně přehráli slabšího soupeře.
Branky: Surma M.(8), Ochmann P.(4), Vodička Š.(2), Stopka J.(2), Květ M.(1), Gardián A.(1)

Ml.žáci: Šumperk - SK Velká Bystřice                                                 5 : 18 (5 : 6)

Hráli jsme proti soupeři, který hraje mimo soutěž. V prvním poločase jsme přistoupili na jeho silovou hru, což nám nevyhovovalo, ale přesto jsme poločas vyhráli. Ve druhém poločase jsme hráli svoji technickou hru a soupeře jsme jednoznačně přehráli.
Branky: Ochmann P.(7), Surma M.(6), Květ M.(2), Zemanová R.(2), Stopka J.(1).

Ml. dorost: Kopřivnice - SK Velká Bystřice                                       31 : 21 (17: 9)

Proti kvalitnímu soupeři jsme nezachytili začátek zápasu a po čtyřech minutách domácí vedli 6 : 0. Následně se hra vyrovnala. Ve druhém poločase se našemu družstvu podařilo snížit na rozdíl čtyř branek, ale závěr patřil opět domácím. Celkově musíme naše družstvo za odvedený výkon proti silnému soupeři pochválit.
Branky: Schneider V.(7), Ďurčík J.(5), Wolf P.(4), Spurný M.(2), Hliněný J.(2), Lejčenko T.(1).

St. dorost: Kopřivnice - SK Velká Bystřice                                       32 : 23 (11: 18)

Utkání dvou rozdílných poločasu. Po výborném prvním poločase, který naše družstvo po výborném výkonu vyhrálo 18 : 11 se ve 2.poločase projevilo, že většina našich hráčů má za sebou předchozí utkání za mladší dorost.
Branky: Nečesaný J.(8), Balon T.(5), Wolf M.(2), Schneider V.(2), Wolf P.(2), Petr O.(1), Spurný M.(1), Hliněný J.(1), Dočkal M.(1).

Muži: Šumperk - SK Velká Bystřice                                                   38 : 25 (16 : 10)

Soupeři jsme především našimi chybami umožnili získat snadné vedení, které narostlo až na 8 branek. V úvodu druhého poločasu se nám sice podařilo snížit na rozdíl čtyř branek, ale to bylo vše. Dalšími technickými chybami jsme ztráceli míče a domácí tyto chyby trestali. V závěru navíc domácím vycházelo naprosto vše.
Branky: Dostál O.(7), Kufrik R.(5), Jakl L.(3), Barvíř J.(3), Pörsök P.(2), Strádal J.(2), Klobouček O.(1), Pataj J.(1), Urban L.(1).