Zpravodaj č. 26/2009

V uplynulém prodlouženém víkendu se uskutečnil u nás Na Letné pouze turnaj mini kategorie 1999-2000, kde naše družstva obsadila první dvě místa, když chlapci v rozhodujícím zápase porazili děvčata 13 : 12. Další naše družstva hrála venku. Mini 2001-2002 na turnaji v Žeravicích obdadila 2. místo a 5. místo. Ve Zlíně starší žáci prohráli, mladší dorost po zlepšeném výkonu ve 2. poločase remizoval a starší dorost vyhrál. Mladší žáci hráli 2x, vyhráli v sobotu v Uherském Hradišti a v pondělí v Žeravicích. Muži v nekompletní sestavě prohráli v Paskově

SOBOTA 26.9.2009:

Mini 2001-2002:  Turnaj V Žeravicích.

Družstvo „A“ odjíždělo k tomuto turnaji ve velmi zúžené sestavě, způsobené nemocemi a pořádáním turnaje na domácím hřišti, kde starším minikům musel vypomoci Š. Souček. Přestože naše družstvo muselo celý turnaj v Žeravicích odehrát pouze ve čtyřech a bez střídání, dosáhlo výborného výsledku, když prohrálo pouze s domácími Žeravicemi.

5. V. Bystřice „B“

Hráči: Buršík F.(Br. + 21), Vodička A.(10), Spurná K.(5), Kremplová A(1). Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen F. Buršík, přestože musel celý turnaj i odchytat.

Ml.žáci:  Uherské Hradiště –  SK V. Bystřice                         5 :  20 (5 : 10)

Naše družstvo nad slabším soupeřem jednoznačně vyhrálo.
Sestava:  Vykoukal M., Tesařík M., Petričák J., Menšík N.(3)., Tkadleček D.(4)., Majer O., Červinka M.(1)., Šiška D.(5), Sečka J.(4), Vašek L.(3), Nový M.

St.žáci:  Zlín – SK V. Bystřice                                                 30  : 18 (15 : 5)

Do 11. minuty prvního poločasu hrálo naše družstvo velice vyrovnaný zápas. Následně dal soupeř dvě rychlé branky a začal si držet od našeho družstva odstup. Ve 2. poločase jsme již na tradičně silného soupeře nestačili. V brance velice pěkně zachytal Štěpán Vodička.
Sestava: Vodička Š., Gardián A., Klobouček M.(1), Ochmann P.(4), Nábělek F.(1), Majer V.(4), Petričák M.(3), Surma M.(2), Atyafi E.(3).

Ml.dorost:  Zlín - SK V. Bystřice                                             24 : 24 (16 : 8)

Po prvním tragickém poločase kdy jsme umožnili soupeři získat osmi gólový náskok  a byli jsme takzvaně na ručník, se kluci vzchopili a díky tomu, že M. Zeman začal dávat jeden  gól za druhým a hlavně zlepšenému výkonu v obraně jsme nejen vyrovnali, ale v posledních vteřinách jsme sahali po vítězství. Pochvalu zaslouží především P. Polách za dobrý a bojovný výkon, za druhý poločas také M. Zeman a občas se blýskl dobrým zákrokem v brance M. Bílek.

Sestava: Bílek M., Rýpar M., Loun J.(3), Švébiš O.(3), Zeman M.(8), Dunaj Š.(1), Ochmann M., Schweitzer M.(2), Polách P.(6), Spurný P.(1).

St.dorost:  Zlín - SK V. Bystřice                                             23 : 32 (9 : 13)

Od začátku zápasu jsme vedli a udržovali mírný náskok, který jsme ve druhém poločase postupně zvyšovali. Asi v 10 minutě prvního poločasu jsme jsme vysunuli obranu na 1:5 a víc si pokryki křídla. Byli jsme rychlejší na nohách. Hodně pomohli mladší dorostenci a D. Krahulec.

Sestava: Cenkl J., Juráň J., Hliněný J., Spurný M.(2), Švébiš O.(2), Wolf P.(8), Serbus L.(1), Schneider V.(2), Zeman M.(5), Krahulec D.(8), Ochmann M., Schweiter M.(1), Polách P.(3).

Mini 1999-2000:  Turnaj ve Velké Bystřici

Tímto domácím turnajem prošla obě naše družstva (chlapci i děvčata) bez ztráty bodů a o vítězství si to rozdala ve vzájemném zápase, kde byli o pouhou jednu branku lepší chlapci. Obě naše družstva předčila všechny naše soupeře zejména vyrovnaností hry celé sestavy, když branky dávali všichni hráči (hráčky). Pochvala patří všem hráčům obou družstev, která získala na domácí půdě první dvě místa. U chlapců byl nejlepším hráčem vyhodnocen T. Spurný a u děvčat V. Mikulášková.

6. DHK Litovel

Sestava-chlapci: Routner J.(Br.+3), Spurný T.(43), Jedenástík J.(32), Souček Š.(23), Buršík T.(19), Maceášik T.(9).

Sestava-děvčata: Mikulášková L.(Br.+5), Mikulášková V.(24), Vachutková M.(18), Konečná S.(14), Palacková K.(9), Vičarová M.(2), Bečáková M.(1).

Zvlášní poděkování patří všem, kdo pomohli při organizování turnaje, zejména všem hráčům družstva mužů, kteří přestože je čekal odpoplední zápas v Paskově celý turnaj odpískali místo rozhodčích. Tihle nám zachránili turnaj – „OREL“ Dostál, „KENA“ Strádal a „MATES“ Steiger.

Muži: Paskov - SK V. Bystřice                                             37 : 20 (18 : 12)

Slabý výkon v nekompletní sestavě. Všichni brankaři mužů jsou zraněni !!!

Sestava: Cenkl J., Dostál O.(3), Klobouček O.(1), Pataj J.(2), Skřídlo J.(6)., Strádal J.(1), Tomášek D., Zelinka A., Vaculík M.(1), Wolf P.(6), Spurný M.

PONDĚLÍ 28.9.2009:

Ml.žáci:  Žeravice - SK V. Bystřice                                    8 : 19 (7 : 12)

Vítězství nad snaživým soupeřem.

Sestava: Petričák J., Menšík N.(3), Tkadléček D.(5)., Tesařík M., Majer O., Vašek L.(2), Nový M.(5), Šiška D.(2), Sečka J.(1), Svobodník J.(1).