Zpravodaj č. 34/2009

V posledním podzimním kole se naše družstva mužů a dorostenců předvedla v domácím prostředí. Již v pátek mladší dorostenci ve vyrovnaném zápase podlehli o branku Novému Veselí. V neděli pak starší dorostenci porazili Přerov a muži vybojovali důležité vítězství nad Havířovem.

ÚTERÝ 17.11.2009:

Mini:  Prosenice - turnaj pro 4. a 5. třídy ZŠ

Turnaje se zúčastnilo 5 týmů a hrálo se systémem každý s každým dvoukolově.

Družstvo „A“ starší  - 1.místo

Sestava: Routner J.( Br.+3), Spurný T.(37), Buršík T.(33), Šípek K.(13), Šudřich J.(10), Konečná S.(Br.+11), Bečáková M.(4).

Družstvo „B“ mladší  - 2.místo

Sestava: Buršík F.(Br.+7), Maceášik T.(Br.+5), Souček Š.(33), Jedenástík J.(24), Palacková K.(10), Spurná K.(4), Vodička A.(13)

PÁTEK 20.11.2009:

Ml.dorost:  SK V. Bystřice – Nové Veselí                                          22 : 23 (11 : 10)

Opět zápas který se prohrát nemusel. O co byla lepší obrana o to horší bylo tentokrát proměňování šancí. Těch jsme měli tentokrát asi na dva zápasy, ale jen jsme nechávali vyniknout soupeřova brankaře a nebo trefovali tyče. Bohužel jsme celý zápas vedli a v závěru dokázal soupeř náš náskok dotáhnout a přidat ještě vítězný gól. Snad  jako jediný Petr Polách  opět bojoval po celý zápas a za to mu  patří pochvala. Nezbývá než doufat , že v jarní části sezóny se k němu přidají i další hráči.

Sestava: Bílek M., Polách P.(5), Švébiš O.(4), Zeman M.(4), Dunaj Š.(2), Ochmann M.(1), Loun J.(4), Rýpar M., Spurný P.(2).

SOBOTA 21.11.2009:

Mini:  Zubří – přípravné zápasy

Supeř postavil v každé věkové kategorii 2 mužstva, my jsme měli po jednom, ale hodně hráčů na střídání, jeli všichni kromě nemocných ( 19 ).  Odehrály  se čtyři zápasy  v každé věkové kategorii + proběhla dovednostní soutěž formou štafety.

Mini starší 1999/2000:

• HC  Zubří  B  -  SK Velká Bystřice       4 : 18
  • HC  Zubří  A  -  SK Velká Bystřice       19 : 16
  • HC  Zubří  B  -  SK Velká Bystřice       7 : 22
  • HC  Zubří  A  -  SK Velká Bystřice       23 : 13

Sestava: J. Routner ( br. ), T. Spurný(26), T. Buršík(10), Jedenástík J.(14), M. Vachutková(5), S. Konečná(4), T. Maceášik(9), M. Vičarová(1), M. Bečáková.

Mini mladší 2001/2002:

• HC Zubří  A  -  SK Velká Bystřice        19 : 12
  • HC Zubří  B  -  SK Velká Bystřice        9 : 24
  • HC Zubří  A  -  SK Velká Bystřice        22 : 18
  • HC Zubří  B  -  SK Velká Bystřice        22 : 23

Setava: E. Vykoukalová(br+2), H. Šudřich(br+5), F. Buršík(br+12), Š. Souček(40),  A. Vodička(17),  H.Hartl(2),  K. Spurná,  A. Kremplová, I. Michálková, M. Malinek.

Pochvala patřím všem dětem, které se přípravy zúčastnily. Příprava splnila svůj účel, zahráli jsme si opravsu kvalitními soupeři.

NEDĚLE 22.11.2009:

St.dorost:  SK V. Bystřice – Přerov                                                       23 : 20 (10 : 11)

Hráli jsme s družstve, které bylo v tabulce na tom bodově stejně, jako my. Hosté měli několik nemocných hráčů, takže hráli v oslabené sestavě s jedním hráčem na střídání. Naši hráči, vůbec neplnili pokyny trenéra. Hráli hodně pod své možnosti s množstvím nepřesností. Útok byl statický s množstvím ztracených míčů a obrana hrála nedůrazně. Ve druhém poločase si domácí hráči vytvořili dvou až tříbrankový náskok, který si udrželi do konce zápasu.

Sestava: Cenkl J., Juráň J., Ochmann M., Švébiš O.(1), Wolf P.(2), Schneider V.(9), Elsner R.(3), Polách P.(3), Spurný M., Csöllei Jakub(1), Hliněný J.(4).

Muži:  SK Velká Bystřice - Havířov                                          34  : 25 (17 : 11)

V posledním podzimním kole jsme přivítali družstvo Havířova. Celé naše družstvo podalo bojovný výkon a zaslouženě získalo dva body. V obou poločasech rozhadla lepší fyzická kondice našeho družstva. V 1. poločase posledních 10. minut skončilo 7 : 1  a ve druhém poločase soupeř odpadl po 15-ti minutách. Závěrečných 15 minut skončilo 12 : 5.

Pochvalu zaslouží celé družstrvo za bojovný výkon. V brance po zranění J. Smékala výborně zachytal  T. Vesecký.

Sestava: Smékal J., Vesecký T., Krahulec D.(6), Barvíř J.(6), Dostál O.(6), Skřídlo J.(7), Klobouček O.(1), Strádal J.(1), Vaverka M.(2), Kufrik R.(2), Pataj J.(2), Spurný M., Jašíček V.(1).

Ml.žáci:  Napajedla - SK Velká Bystřice                                  12  : 9  (6 : 3)

V neděli 22.11.2009 odehrálo naše družstvo ml. žáků odložený mistrovský zápas na hřišti družstva Napajedel. Naši hráči po ustrašeném výkonu zaslouženě prohráli. Za předvedenou hru a nasazení zaslouží pochvalu D. Šiška, autor 6 branek.

Sestava: Tesařík, Vykoukal, Majer, Keňa(2), Nový(1), Pazdera, Šiška(6), Sečka, Svobodník, Sojka, Frýba.