Zpravodaj č. 4/2010

První jarní kolo na domácí půdě se našim družstvům vůbec nevydařilo. Mladší dorost prohrál s Kopřivnicí, starší dorost prohrál s Litovlí a neúspěšnou neděli završili muži, kteří prohráli s Lesanou Zubří.

NEDĚLE 21.2.2010:

Ml.dorost:  SK V. Bystřice – Kopřivnice                                30 : 31 (15 : 16)

Pokud by naše družstvo podávalo ve všech zbývajících zápasech takový výkon, jako proti soupeři z Kopřivnice nemuseli bychom se o výsledky bát. Výkon všech kluků ukázal, že když se chce tak dokážeme uhrát výborný výsledek proti komukoliv. Škoda jen některých neproměněných šancí.  Díky tomu, že rozhodčí byli dalším hráčem Kopřivnice, což předvedli hlavně v úplném závěru zápasu, kdy nám neuznali gól nebo alespoň nenařídili sedmičku v náš prospěch neskončilo utkání ještě lepším výsledkem.

Sestava: Bílek M., Dunaj Š, Ochmann M.(2), Zeman M.(5), Švébiš O.(7), Polách P.(4), Spurný P.,

Loun J.(5/4), Rýpar M., Pupík T.(1), Schweitzer M.(6)

0

St.dorost:  SK V. Bystřice  - Litovel                                       24 : 26 (12 : 12)

Domácí hráči tento zápas nezvládli a o jejich prohře rozhodla špatná obrana. Umí zahrát lepší zápasy -tento jim totálně nevyšel. V podstatě mimo několika minut koncem první půle prohrávali celý zápas a to až o šest branek. Útok byl rovněž bezzubý, ale jak už bylo řečeno -rozhodla katastrofální obrana.

Sestava: Cenkl J., Jurák J., Spurný M., Elsner R.(1), Serbus L., Schneider V.(5), Wolf P.(10), Hliněný J.(3), Švébiš O.(3), Polách P.(2), Rýpar M.

0

Muži:  SK V. Bystřice – Lesana Zubří                            24 : 27 (13 : 13)

Úvod 1. poločasu se našemu družstvu vydařil. Zásluhou dobré obrany a rychlým přechodem do útoku šňůrou sedmi branek během 6-ti minut šlo do vedení 8 : 3 a vedení o pět branek bylo ještě v 15-té minutě 1.poločasu.  Následně po prostřídání se zhoršila obrana a v útoku se naše družstvo nedokázalo prosadit tak jako v úvodu utkání a soupeř do konce prvního poločasu vyrovnal. V druhém poločase získali hosté mírný náskok, který se našemu družstvu podařilo srovnat ve 24-té minutě kdy byl stav 21 : 21. Závěr zvládli lépe hosté. Naše družstvo nedokázalo ubránit nejlepšího hráče soupeře, který nám dal 13 branek.

Sestava: Vydra M., Hliněný K., Vaverka M.(4), Dostál O.(1), Kufrik R.(1), Pataj J., Skřídlo J.(6), Strádal J., Jakl L.(3), Juračka R.(5), Wolf M.(1), Balon R., Drabík T.(1), Matějka M.(2).