Zpravodaj č. 8/2010

Dalším domácím kole, které proběhlo v sobotu před Šibřinkami, dopadlo podle zisku bodů, jako kolo minulá. Mladší dorost nestačil na vedoucí družstvo první ligy Karvinou, starší dorost podlehl kvalitnímu týmu z Rožnova p. R. a muži potvrdili zlepšenou formu výhrou nad vedoucím družstvem soutěže Šumperkem, po velice dobrém výkonu celého našeho družstva.

SOBOTA 20.3.2010:

Ml.dorost:  SK V. Bystřice - Karviná                             16 : 38 (7 : 20)

S výkonem jaký předvedli naši hráči proti favoritovi soutěže by neuspěli ani proti podstatně slabšímu soupeři.

Sestava: Bílek M., Spurný P.,  Dunaj Š., Loun J.(3), Švébiš O.(4), Rýpar M.(2), Zeman M.(2), Pupik T.(3), Schweitzer M.(2).

0

St.dorost: SK V. Bystřice - Rožnov                               23 : 28 (10 : 14)

Zápas,v němž jsme měli nedostatek hráčů, navíc se nám jeden v první půlce zranil. Bohužel se neplnili pokyny trenérů. V obraně jsme jeden na jednoho neubránili a v útoku jsme zase stříleli z nepřipravených akcí. Přesto jsme 2 minuty před koncem prohrávali pouze o jednu branku, ale závěr zápasu jsme nezvládli. I přes prohru je potřeba říct, že naši hráči zabojovali, obzvlášť dobře zachytal J. Juráň.

Sestava: Cenkl J., Jurák J., Spurný M.(1), Wolf P.(7), Schneider V.(6), Hliněný J.(6), Rýpar M.(3), Švébiš O., Csöllei J., Bulant P.

0

Muži:  SK V. Bystřice - Šumperk                                  28 : 26 (12 : 14)

Družstvo mužů potvrdilo zlepšenou formu a bodovalo ve třetím zápase v řadě.  Do zápasu vstoupilo lépe naše družstvo a v 15-té minutě vedlo 9 : 5. Následně po vzájemném vyloučení a hře pět na pět soupeř snížil a od 20-té minuty začal zvyšovat svůj náskok, který se nám podařilo zkorigovat v poslední minutě 1. poločasu zásluhou proměněných dvou sedmiček.

Po celý druhý poločas si hosté udržovali 1-2 brankové vedení, které se našemu družstvu podařilo srovnat v 25-té minutě. Ve 28-mé minutě získalo naše družstvo 2 brankové vedení, které již udrželo.

Pochválit musíme celé družstvo, které v brance podržel výborný M. Vydra.

Sestava: Vydra M., Hliněný K., Vaverka M.(2), Dostál O.(7), Skřídlo J.(10), Strádal J., Jakl L.(4), Wolf M.(1), Balon R.(2), Drabík T., Matějek M., Klobouček O., Barvíř J., Zbořil L.(2).