Zpravodaj č. 30/2010

V dalším kole se doma představila v sobotu družstva mladších žáků. V posledních zápasech podzimní části družstvo „A“ porazilo Šumperk a bez jediné prohry se stalo vítězem podzimní části. Družstvo mladších žáků „B“ po bojovném výkonu prohrálo s Napajedly. Venku mini mladší na turnaji v Zdravicích obsadili 2. místo a starší žáci prohráli v Litovli.

V neděli muži v přímém souboji vedoucích družstev 2. ligy porazili Vsetín a vedou stále 2. ligu. V následném zápase porazil starší dorostenci Vsetín.

SOBOTA 16.10.2010:

Ml.žáci A: Velká Bystřice - Šumperk                                               25 : 9 (14 : 3)

Další zápas sehrálo družstvo mladších žáků „A“ v domácím prostředí se soupeřem ze Šumperka. Naši hráči měli od počátku průběh zápasu pod kontrolou a po zásluze zvítězili 25 : 9, poločas 14 : 3. Tímto vítězstvím se naše družstvo rozloučilo s podzimní sezonou, kdy odehrálo 7 zápasů a ve všech zvítězilo.

Sestava a branky : Vykoukal(br.), Menšík(6), Tkadleček(5), Hňátek(4), Tesařík(2), Majer(2), Červinka(5), Pazdera(1), Kurek.

-4

Ml.žáci B:  Velká Bystřice – Napajedla                                  9 : 16 (4 : 11)

V posledním zápase podzimní části soutěže jsme hostili Napajedla. Přestože byl soupeř zkušenější a hlavně urostlejší, naši hráči bojovali o co nejlepší výsledek. Škoda jen, že (především v prvním poločase) jsme zbytečně ztráceli spoustu míčů (nervozita?) a navíc nám chybělo přesnější zakončení (zbrklost ). Naopak obrana byla dobrá a našemu týmu nechyběla bojovnost. Opět výborně zahrála na rozehrávce Mikulášková V., na křídle se výborně uvolňoval a zakončoval Souček Š. a na pivotu s přehledem bránila Palacková K. Za celkový přístup k utkání ale zaslouží pochvalu celé družstvo. Druhý poločas skončil remízou 5 : 5, což je příslibem do budoucna. Teď naše mladší žáky čeká další tréninková dřina, jejíž výsledky se jistě projeví na turnaji, který pro ně budeme pořádat 20. listopadu v hale na Letné a samozřejmě nebudou chybět medaile a poháry.

Hráči (branky): Mikulášková L.(br), Buršík T.(3), Souček Š.(3), Mikulášková V.(1),  Vachutková M.(1), Spurný T.(1), Konečná S., Jedenástík J., Palacková K., Vičarová M.

0

St.žáci:  Litovel – Velká Bystřice                                21 : 15 (15 : 6)

Především za výkon ve druhém poločase proti vedoucímu družstvu soutěže zaslouží naše družstvo pochvalu.

Sestava: Nauč O., Rochovanský J., Gardin A.(2), Jureček M., Majer V.(7), Nábělek F.(3), Klobouček M.(1), Šiška D.(2), Slováček D., Svobodník J.,

Mini mladší: Turnaj v Žeravicích

Naše družstvo na turnaji v Žeravicích po bojovném výkonu obsadilo 2. místo.

Výsledky:
 Žeravice   – Velká Bystřice 11 :  8
 UP Olomouc - Velká Bystřice  1 : 10
 Kunovice   - Velká Bystřice 8 : 11

Hráči (branky): Buršíková K., Grygar M.(1), Možíš B.(17), Jagelka J.(9), Zedník V., Kostiček P.(1), Dvořák H., Grom R.(1).

NEDĚLE 17.10.2010:

Muži:  Velká Bystřice - Vsetín                                                        28 : 22 (17 : 7)

V neděli ráno odehráli muži „A“ zápas o 1.místo v tabulce  proti soupeři ze Vsetína. Po výborném prvním poločase vedli o 10 branek (17 : 10), kdy soupeř od 14-té minuty 1. poločasu nedokázal vstřelit branku. Po změně stran naše družstvo polevilo a Vsetín zlepšenou hrou zkorigoval výsledek. Další zápas odehrají muži“A“ v sobotu 23.10. od  17.00 v POLANCE nad O.

Sestava: Vydra M., Klichuk A., Pörsök P.(5), Jakl L.(2), Wolf M., Nečesaný J.(1), Balon R.(3), Barvíř J.(2), Kufrik R.(2), Strádal J.(2), Skřídlo J.(6), Matějka M.(1), Langer D.(1), Dostál O.(3),