Zpravodaj č. 11/2011

STŘEDA 6.4.2011:

Ml.žáci B:  SK V. Bystřice B – Uherské Hradiště                   15 : 17 (7 : 8)

Ve středu 6. 3. jsme sehráli další mistrovské utkání, tentokrát ve školní hale ve Velké Bystřici. Se soupeřem, který měl celé družstvo poskládané z ročníku narození 1998 jsme sváděli vyrovnaný boj. Začátek utkání byl jako z říše snů, kdy jsme urostlé hradišťany jednoznačně přehrávali a ještě v 7. minutě utkání byl stav 4:1 v náš prospěch. Potom se ale naplno ukázala fyzická převaha soupeře, hra se vyrovnala a ke konci zápasu, kdy už našim hráčům docházely síly nás soupeř přehrál. S výsledkem jsme přesto spokojeni a opět se ukázalo, že lze hrát vyrovnanou partii i se staršími a silnějšími soupeři !!!

Všechny hráče chválíme za odvahu a bojovnost, L. Mikuláškovou za spolehlivý výkon v brance, J. Jedenástíka za nevídaný brankostroj, V. Mikuláškovou za výbornou hru na středu. Velice pozitivní bylo tentokrát proměňování sedmiček (4/5) !!!, naopak nám úplně nejlépe nevycházela obranná činnost, což bylo mimo jiné způsobeno již zmiňovanými fyzickými dispozicemi soupeře. Kuriozní situace nastala ve 27. minutě, když jsme měli na hřišti jenom děvčata.

Hráči(branky): J. Routner(br), L. Mikulášková(br), J. Jedenástík(8), V. Mikulášková(3), T. Buršík(2), M. Vičarová(1), T. Spurný(1), S. Konečná, K. Palacková, M. Bečáková, T. Maceášik, M. Vachutková.

SOBOTA 9.4.2011:

Ml. Žáci B:  SK V. Bystřice – Napajedla                                 10 : 11 (6 : 4)

V sobotu 9. 4. jsme v domácí prostředí odehráli další soutěžní utkání s družstvem z Napajedel. Naši hráči zápas tentokrát absolutně nezvládli, předvedli nejhorší výkon od začátku soutěže a byť to v konečném skóre nevypadá, svému protivníkovi doslova odevzdali 2 body !!! Začátek prvního poločasu byl z naší strany ještě dobrý což ukazoval i poločasový stav, ale ve druhé půli se něco stalo v hlavách našich hráčů a nepochopitelně úplně přestali hrát. Naprostý zmar pak ukázala naše dvojnásobná přesilovka, kdy nejenže jsme nedali branku, ale ani jsme se o to nepokusili.

V tomto nevydařeném utkání zklamali téměř všichni hráči, V. Mikulášková ztratila svůj obvyklý tah na branku, J.  Jedenástík a T. Spurný se ukázali jako perfektní spalovači šancí, T. Buršík probrečel půl zápasu, M. Vachutková se sice občas prosadila do šance, ale taktéž většinou selhala v zakončení. Zvláštní kategorie byli naši pivoti ( T. Maceášik, K. Palacková a S. Konečná), kteří neprojevili ani náznak snahy něco uhrát. M. Vičarová občas ukázala co že to je bojovnost a nebojácnost v soubojích jeden na jednoho, ale bez podpory ostatních dost často její snahy končily neúspěšně. Nad všemi svým výkonem vyčnívala v brance L. Mikulášková, která držela náš tým po celý zápas a jenom díky ní nevypadá konečný výsledek tak hrozivě jako předvená hra našeho týmu.

Hráči(branky): Mikulášková L.(br), Vachutková M.(3), Spurný T.(2), Jedenástík J.(2), Fišarová M.(2),  Mikulášková V.(1), Palacková K., Konečná S., Maceášik T., Buršík T.

4

Ml.žáci A:  SK V. Bystřice - Zlín                                             28 : 6 (13 : 0)

Dne 9.4.2011 sehrálo družstvo mladších žáků „A“ v domácím prostředí mistrovský zápas se soupeřem ze Zlína „A“ s výsledkem 28 : 6 (poločas 13 : 0).
Z důvodu zranění a nemocí další odehrané utkání s jedním hráčem na střídání. V průběhu zápasu naši hráči předvedli poctivou práci v obraně, na kterou navazovala dobrá útočná činnost celého družstva.
Sestava : Vykoukal(br.), Menšík(8), Tkadleček(3), Tesařík(4), Prošvic(5), Sečka, Kurek, Majer(8).

0

St.žáci:  SK V. Bystřice - Zlín                                                25 : 29 (11 : 17)

Proti jednomu z kandidátů na přeborníka naší oblasti odehrálo naše družstvo opět velmi povedený zápas. Po prvním poločase, kdy jsme měli problémy v obraně, jsme ve druhém poločase zlepšenou hrou dokázali snížit na rozdíl jediné branky a o lepší výsledek jsme se připravili vlastními chybami.

Sestava : Vykoukal M., Gardián A., Slováček D., Surma M.(12), Nábělek F.(4), Majer V.(4), Šiška D.(2), Svobodník J., Klobouček M., Jureček M., Majer O.(2), Keňa M.(1), Sojka D.

0

Muži B:  SK V. Bystřice – Žeravice                                        28 : 22 (13 : 9)

Po vyrovnaném úvodu zápasu získalo naše družstvo v závěru poločasu zásluhou rychlých protiútoků rozhodující náskok, který ve druhém poločase bez větších problému udrželo a získalo zaslouženě 2 body.

Sestava: Hliněný K., Wolf M.(3), Moskalenko T.(2), Steiger M.(9), Schneider V.(3), Balon J., Klobouček O.(3), Machynek M.(3), Macharáček T.(2), Rýpar M., Elsner R.(1), Hliněný J.(1), Pataj J.

NEDĚLE 10.4.2011:

Ml.dorost: SK Velká Bystřice – Bystřice p. H.                       27 : 24 (12 : 11)

Zřejmě brzký hrací čas byl příčinou, že se naši kluci nedokázali pořádně do zápasu položit. Z počátku jsme získali třígólové vedení, ale jak rychle jsme k němu přišli tak rychle jsme je dokázali ztratit. Celý zápas jsme se se soupeřem tahali o výsledek a vítězství. Tentokrát to nebylo díky gólům O. Švébiše a Š. Dunaje, ale jen a jen díky fantastickému výkonu brankáře Štěpána Vodičky, který se postavil do branky po zranění  bez tréninku a doháněl střelce soupeře svými famózními zákroky  doslova k šílenství.

Sestava: Vodička Š., Švébiš O.(8), Dunaj Š.(11), Stopka J.(4), Ochmann P.(1), Gardián A., Spurný P.(1), Petričák M.(2), Majer V.,