Zpravodaj č. 6/2012

SOBOTA 17.3.2012:

Ml.dorost: Brno - SK Velká Bystřice                                          31 : 17 (16 : 5)

Zlepšený výkon proti družstvu z popředí tabulky.

Sestava a střelci: Vodička Š., Vykoukal M., Gardián A.(2), Sedláček J.(1), Nábělek F.(7), Majer V.(1), Ochmann P.(4), Jureček M.(1), Stopka J., Šiška D.(1), Svobodník J.

NEDĚLE 18.3.2012:

St.dorost: Kuřim - SK Velká Bystřice                                        18 : 32 (8 : 19)

V neděli 18. 3. jsme se utkali s týmem Kuřimi. Dle průběhu zápasu bylo hráčům jasné, že utkání dotáhnou do vítězného konce, a proto bylo v některých fázích těžké udržet  jejich 100% koncentraci, čemuž také odpovídá zbytečně velký počet obdržených branek. Poslední dvě utkání odvádí slušný výkon Martin Rýpar, tak doufejme, že mu to vydrží i do dalších soubojů. Sestava: Zich Z., Vodička Š.,  Dunaj Š.(7), Loun J., Schweitzer M.(4), Švébiš O.(8), Pupík T.(4),  Zeman M.(3), Rýpar M.(5), Ochmann P.(1).

2

Muži „A“: Bystřice p. H. - SK Velká Bystřice                         25 : 22 (13 : 11)

V 15. kole I. ligy zajížděli naši házenkáři na palubovku druhého celku I.ligy, a to do Bystřice pod Hostýnem. Do utkání jsme vstoupili s odhodláním překvapit soupeře, což se nám v prvních 20 minutách I. poločasu docela dařilo a výsledek se tahal z jedné strany na druhou, a tak do šaten se šlo za stavu 13:11 pro domácí.

Na začátku druhého poločasu jsme nastoupili v oslabení, za což nás soupeř potrestal
a odskočil na rozdíl 4 branek. Poté svůj náskok postupně zvyšoval až na rozdíl 6 branek v poměru 19:13. V tu chvíli se naše družstvo ještě pokusilo vrátit do utkání což se částečně podařilo a sérií 3 gólů jsme se dostali na rozdíl 3 branek to na ukazateli svítilo skóre 19:16. Následně jsme díky zvýšené aktivitě v obraně začali získávat soupeřovy míče, které jsme ale nedokázali proměnit v branky. To bylo způsobeno zejména velkým množstvím technických chyb v útočné fázi.

Rozhodčí: Pluhař, Suchánek. Vyloučení: 6 – 4. Branky ze 7m hodů: 3 – 2. Diváků: 156.

Sestava a branky: Vydra M., Hliněný K. – Pörsök P.(5), Wolf M.(3), Přepal D., Mézl R.(2), Skřídlo J.(8/2), Balon R.(2), Kosina J., Mičola J.(1), Barvíř J., Vaverka M.(1), Strádal J., Schneider V.. Trenér: Jaroslav Pazdera.