Zpravodaj č. 31/2022

NEDĚLE 30.10.2022

Muži „A“: KH BEECH Vsetín - Házená V. Bystřice 30 : 34 (12 : 17)

Poslední říjnový víkend zavítalo naše družstvo na Valašsko, konkrétně do Vsetína. Valaši po 5 kolech vedli ligovou tabulku tzv. bez ztráty kytičky, takže jsme jeli na Vsetín s velkým respektem. Při prvním pohledu na tento kádr, si člověk uvědomí jeho sílu, když více jak 2/3 hráčů hrála extraligu.

Začátek utkání nám výjimečně neutekl, na čemž měla zásluhu dobře fungující obrana podpořená výborně chytajícím Bubou v brance. Poločasový výsledek o 5 branek sice na skóre vypadal velice dobře, ale všichni moc dobře věděli, jaká je síla domácích… Začátek druhé poloviny jsme sice nedali sedmičku. To však byl jeden z mála výpadků, které jsme dopustili. Kluci opět plnili taktické pokyny trenérů a náskok během prvních 10ti minut druhé půle dokonce navýšili na 7 branek. 12 minut před koncem si sice domácí vzali během 30 sekund 2x time out, ale dobře rozjetý tým hostí to tentokráte nerozhodilo. Padlo ještě pár gólů na obou stranách, ale při pohledu na skóre 26:34 asi 4 minuty před koncem kluci dobře věděli, že to už snad nejde podělat. Závěr utkání domácí jen výsledek kosmeticky upravili na konečných 30:34.

Další kolo odehrajeme doma tentokráte ve změněném čase a to v sobotu 5.11. od 17:30 proti celku TJ Náchod.

Rozhodčí: Klossová - Šimková. Vyloučení: 3 – 6. Branky ze 7m hodů: 4 – 4.

Sestava a branky: Vydra M., Hromek J. – Wolf P. 3, Menšík N., Švébiš O. 6, Mancl P. 9/3, Haderka V. 2, Mužík D. 6/1, Buček R. 1, Ostrožovič S. 1, Schaffner D., Dobeš J. 6, Šoustal J., Buršík T.

Muži „B“: Senice n. H. - Házená Velká Bystřice 26 : 12 (16 : 4)

Sestava a branky: Vodička Š., Hošek D., Dvořák H.(1), Juračka T.(3), Klvaňa F.(1), Ján S.(3), Pečinaka M., Ochmann P.(1), Dokoupil J., Přikryl M.(1), Kubeček J., Horký J.(2/1).