Zpravodaj č. 25/2023

SOBOTA 25.11.2023

 

Mini mladší: Turnaj v Senici na Hané

uběhlo to jako voda …… a s prvním sněhem máme tento víkend za sebou poslední kolo podzimních soutěžních turnajů pořádané Olomoucký krajský svaz házené.

MINI mladši vyrazili na poslední turnaj do Senice na Hané, kde si ještě zahráli kromě domácích proti DHK ZORA Olomouc.
V okleštěné sestavě, kde nás naposlední chvíli opět potrápila marodka jsme, ale odehráli tři utkání ve velmi pěkném tempu. Po prvním ranním zápase, kde jsme se ještě rozkoukávali nabraly následně děti více na tempu a řadou pěkných souher v útoku a pozornou hrou v obraně si turnaj krásně užili.


V sobotu si zahráli: Sam a Dan Kadalovi, Dejv Barvíř, Tobi Kotouč, Kuba Kršňák, Miky Muller, Pavlik Zednik, Kryštof Runtág, Marťa Partsch, a v bráně vypomohl Maťa Muller.

Teď nás čeká zimní přestávka ovšem plná tréninku, turnajů a další aktivit, takže nuda určitě nebude!

 


Mini starší: Turnaj v Čechách pod Kosířem

V sobotní sněhové nadílce 25.11. jsme vyrazili na turnaj organizovaný domácími Čechy p. K. Dále jsme se poměřili s týmy z Žeravic a Prostějova. 

Tradičně jsme postavili 2 družstva. Hrála se miniházená 4+1, 2x8 minut, osobní obrana po celý zápas, bez počítání skóre. 

Hrálo se na hřišti pro nás netradičních větších rozměrů ale ku prospěchu hry, protože nás to přinutilo k častějším přihrávkám, náročnějšímu pohybu po hřišti a kombinačním akcím.

Po prvním "seznamovacím" zápase jsme trochu pozměnili sestavy a hráči a hráčky obou našich týmů se chytli. Až na chyby technického rázu (nesprávně načasovaný, nebo nadbytečný driblink a kroky) byl výkon všech pro trenéry potěšující, líbil se nám zápal do hry, pohyb po hřišti i odvaha a nasazení v obraně.

Na závěr všichni obdrželi sladkou odměnu. 

Sestava A-týmu: Vally Kotorová, Lili Mader, Zoe Šimková, Anny Langerová, Till Švarcová, Áďa Barva, Jonny Tlačbaba

Sestava B-týmu: Fila Flašar, Kubis Trpišovský, Maty Kaczmarczyk, Honzi Urbášek, Bára Petříková, Nika Kufríková

 

 

Tímto turnajem nám skončila podzimní část sezóny, ale miniházená pokračuje !!! Připravujeme zimní turnaje, lední revue a překvápko na 20.12. pro poslední trénink v roce 2023!!!


 

Všechny výsledky za minulé dva týdny:

 

Mladší žáci ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zlínská liga:

Házená V. Bystřice – Napajedla 9 : 29

Olomoucká liga:

Uničov – Házená V. Bystřice 13 : 26

Starší žáci -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zlínská liga:

Házená V. Bystřice – Zubří A 35 : 28
Bystřice p H. – Házená V. Bystřice 22 : 38

Olomoucká liga:

Litovel – Házená V. Bystřice 25 : 40
Házená V. Bystřice – Horka n. M. 39 : 31

Kvalifikace ŽL:

Házená V. Bystřice – Ostrava 29 : 12
Nové Veselí – Házená V. Bystřice 18 : 24
Házená V. Bystřice – Maloměřice 42 : 17
Telnice – Házená V. Bystřice 14 : 32

Starší dorost --------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.liga st. dorostu - MORAVA:

Kuřim – Házená V. Bystřice 27 : 32
Házená V. Bystřice – Telnice 35 : 33


Muži HAOLK Tým Velká Bystřice/Olomouc --------------------------------------------------------------

1.liga:

Polanka n. O. - HAOLK 29 : 23
HAOLK – Vsetín 26 : 22


Muži Házená Velká Bystřice -----------------------------------------------------------------------------------

2.liga SM:

Žeravice - Házená V. Bystřice 33 : 21
Házená V. Bystřice – Rožnov p. R. 23 : 28

 

Ženy -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.liga - Morava:

Žeravice - Házená Velká Bystřice 33 : 19

Mladší žačky --------------------------------------------------------------------------------------------------------

Liga OLK-ZLK:

Žeravice/V. Bystřice – Veselí n. M. 28 : 11
Zora Olomouc A – Žeravice/V. Bystřice 13 : 20

Starší žačky ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kvalifikace ŽL:

Žeravice/V. Bystřice - Kunovice 13 : 37
Bohumín - Žeravice/V. Bystřice 21 : 23
Hrabůvka – Žeravice/V. Bystřice 15 : 25
Žeravice/V. Bystřice – Měník 20 : 21


 

NEJBLIŽŠÍ PROGRAM NAŠICH DRUŽSTEV

30.11.

venku

ml. žáci B

16:30

Centrum Haná (hraje se v Kostelci n. H.)

3.12.

venku

muži HAOLK

17:00

Chodov

muži V. Bystřice

17:00

Lesana Zubří

9.12.

venku

st.žáci

9:25

Zubří (1.kolo ŽL ve Frýdku-Místku)

st.žáci

12:10

Centrum Haná (1.kolo ŽL ve Frýdku-Místku)

st.žáci

14:00

Karviná (1.kolo ŽL ve Frýdku-Místku)

st.žáci

15:50

Frýdek-Místek (1.kolo ŽL ve Frýdku-Místku)

10.12.

venku

ml.žáci B

12:45

Prostějov (hraje se v Litovli)

 

 

 

 

 

PROGRAM starších a mladších žaček (družstva jsou složena z hráček Velké Bystřice a Žeravic a hrají pod hlavičkou SK Žeravice / Velká Bystřice)

3.12

venku

st.žačky

9:00

Ivančice (1.kolo ŽL v Ivančicích)

st.žačky

10:50

Poruba (1.kolo ŽL v Ivančicích)

ml.žačky

13:30

Holešov (turnaj v Holešově)

st.žačky

13:35

Zora Olomouc (1.kolo ŽL v Ivančicích)

ml.žačky

14:45

Zlín B (turnaj v Holešově)

st.žačky

16:20

Zlín A (1.kolo ŽL v Ivančicích)


 

 

 

 

 

 

O nás

Házená Velká Bystřice je sportovní klub s dlouhou tradicí. Jako jeden z mála oddílů v regionu pokrýváme všechny mužské kategorie.

Novinky

Zpravodaj č. 04/2024

Zpravodaj č. 03/2024

Plakát na 17.-18.2.2024

Facebook