Zpravodaj č. 11/2008

V dalším kole hrála všechna naše družstva venku a moc se jim nedařilo. V sobotu mladší dorost prohrál ve Zlíně (hrálo družstvo starších žáků, protože Zlín přeložil utkání na stejnou dobu, kdy hrál starší dorost ve Vsetíně). Ve Vsetíně prohrál starší dorost a muži.

V neděli mini-mladší obsadili 4.místo na turnaji v Kostelci na Hané a mladší žáci prohráli v Prostějově

SOBOTA 19.4.2008:

Ml.dorost:  Zlín - SK V. Bystřice                                                      34 : 15 (20 : 7)

Utkání mladšího dorostu, které odehrálo z 90% družstvo starších žáků. (Zlín přeložil utkání na stejnou dobu, kdy hrál náš starší dorost ve Vsetíně). Ve druhém poločase určitě spokojenost s bojovností a snahou všech hráčů. Nedostatkem je neproměňování 7m hodů – 4 neproměněné.

Branky: Polách P.(7), Ochmann P.(3), Zeman M.(2), Loun J.(1), Baroš D.(1), Švébiš O.(1), Hliněný J.(1).

St.dorost: Vsetín - SK V. Bystřice                                                   30 : 27 (16 : 13)

Po prohraném prvním poločase dokázalo naše družstvo ve druhém  poločase vyrovnat a sedm minut před koncem šlo do vedení o dvě branky (25 : 27). Od tohoto stavu, ale  naše družstvo 3x ztratilo míč a neproměnilo dvě sedmičky a tím přišlo zbytečně o body.

Branky: Krahulec D.(11), Nečesaný J.(4), Machynek M.(4), Wolf P.(3), Wolf M.(2), Janošek V.(1), Petr O.(1), Ďurčík J.(1)

Muži:   Vsetín - SK V. Bystřice                                                         35 : 23 (16 : 14)

K utkání jsme nastoupili v oslabené sestavě (další zranění - D. Koželužek, P. Pörsök). I v této sestavě, kdy jsme měli značné problémy na spojkách jsme odehráli velice dobře první poločas. Ve druhém poločase, ale domácí začali hrát osobku na R. Balona a pro nás bylo problémem se z prostoru spojek prosadit. O výsledku rozhodle úsek od 12-té minuty druhého poločasu, kdy soupeř během osmi minut zvýšin na rozdíl 10-ti branek.

Sestava: Smékal J., Zedník P., Steiger M.(3), Barvíř J.(2), Balon R.(8), Zelinka A.(1), Souček P.(1), Strádal J.(3), Pataj J.(3), Klobouček O.(1), Jakl L.(1).

NEDĚLE 20.4.2008:

Ml.žáciProstějov - SK Velká Bystřice                                           19 : 12 (20 : 7)

Mini-mladší: Turnaj v Kostelci na Hané

K dalšímu turnaji zajíždělo naše družstvo do Kostelce na Hané, kde po bojovném výkonu obsadilo 4.místo.