Zpravodaj č. 32/2010

Poslední víkend pokračovali pouze soutěže řízené oblastí. Poslední letošní mistrovský turnaj odehráli v Kunovicích minici mladší a obsadili 1. místo. V domácím prostředí nastoupili pouze starší žáci, kteří porazili Senici n. H. V sobotu se mělo uskutečnit i utkání mužů „B“ s Dřevohosticemi, ke kterému se hostující družstvo nedostavilo. Utkání by se mělo po našem souhlasu, (i když chybovali hosté a měli prohrát kontumačně) uskutečnit v neděli 14.11.2010 od 16.30.

 

SOBOTA 30.10.2010:

 

Mini mladší : Turnaj v Kunovicích                                          

Poslední letošní mistrovský turnaj jsme odehráli v Kunovicích. Obsadili jsem 1. místo, když rozhodující utkání s Litovlí jsme dokázali otočit v posledních minutách.

 Vysledky:
 Velká Bystřice - SHK Kunovice 17 :  7
 Velká Bystřice  - Tatran Litovel 13 : 11
 Velká Bystřice - SK UP Olomouc 29 :  6

 

Dobře zachytal v brance Zedník V., v poli byl nejlepší Možíš B. autor 26 branek.

Sestava:  Zedník V., Možíš B.(26), Jagelka J.(18), Grom R.(11), Kostorek P.(4).

 

St.žáci:  Velká Bystřice  - Senice n. H.                       24 : 13 (13 : 8)

Přijatelný výsledek pro hostující družstvo. Naše družstvo celkem dobře bránilo, ale v útoku zahodilo spoustu střeleckých příležitostí.

Sestava: Rochovanský J., Jureček M.(1), Klobouček M.(1), Majer V.(5), Nábělek F.(2), Slováček D.(1), Svobodník J., Surma M.(8), Šiška D.(6), Buršík T.

 

O nás

Házená Velká Bystřice je sportovní klub s dlouhou tradicí. Jako jeden z mála oddílů v regionu pokrýváme všechny mužské kategorie.

Facebook