Zpravodaj č. 19/2022

SOBOTA 8.5.2022

Ženy: Otrokovice „B“ - Házená Velká Bystřice 36 : 27 (18 : 16)

Hráčky (branky): Zachová. E., Kolčavová N. (5), Karpišová J., Jiroušová P. (1), Vaňková B. (3), Kopecká S. (1), Kleislová K., Mikulášková L. (1/1), Štenclová M. (1), Konečná S. (1), Hymrová D. (13/3).

SOBOTA 14.5.2022

St.žáci: SK Žeravice - Házená Velká Bystřice 22 : 21 (9 : 10)

V sobotu 14.5. jsme zajížděli do hezké haly v  nedalekých Žeravicích k utkání st. žáků. Soupeř nás na podzim porazil na domácí půdě 21:15 a my jsme mu chtěli porážku oplatit. Družstvo Žeravic bylo navíc posíleno o šikovného hráče z Ukrajiny. Utkání bylo od začátku do konce velice vyrovnané, bojovné s oboustranně dobrými obranami a hezkými útočnými kombinacemi.

V 11. minutě soupeř odskočil na rozdíl tří branek 6:3. V 17. minutě už Matteo Cartelli srovnal stav na 7:7 a první poločas jsme skončili ve vedení o branku -  9:10. Vyšel nám i vstup do druhého poločasu, kdy Matteo navyšoval vedení na 9:12. Soupeř ale zabojoval a srovnal na 12:12. Skóre se potom překlápělo střídavě na obě strany. Minutu a půl před koncem jsme vedli brankou Toma Tomance 20:21. Bohužel jsme už v tu dobu měli zraněného důrazného Bolka Chaloupku a nedokázali jsme ubránit spojky Žeravic. Navíc nás srážela spousta vyloučení . Po zápase bylo zklamání, ale hráčům nelze nic vytknout. Prohra o branku je většinou chyba trenéra.  Za bojovnost jednička. Kluci  odehráli spoustu naučených kombinací, porvali se o každý míč. Střelecky tým drželi spojky Bolek ,  Max Hloušek a pivot Matteo. Hru dirigovali mladší žáci T. Tomanec a R. Koreczki. Dobrý výkon odvedl Matyáš Petr. Pochvalu zaslouží ale celý tým. Mužem zápasu byl famózní Tomáš Janalík v brance.

Poděkování patří všem rodičům za dopravu a bouřlivé fandění.

Hráči (branky): T. Janalík (br), K. Potůček (br), M. Hloušek (5), B. Chaloupka (5), M. Cartelli (5),  M. Petr (2), R. Koreczki (2), T. Tomanec (1), R. Šmíd (1),  Š. Možíš, V. Urban, A. Maier, P. Tomek, Š. Urva.

St.žačky: SK Žeravice/Velká Bystřice - Otrokovice 38 : 13 (20 : 8)

Hráčky (branky): Laufová N. (1), Onderková K. (2), Topalovič N. (6/1), Vážanová A. (3), Jedenástíková A. (7), Kubíčková A. (3), Daňková A. (4), Hrdinová E., Krutilová T. A. (5), Ambrožová N., Škvorová P. (1), Ročáková E. (5), Dobešová P. (1), Marešová E.

Mini starší: Turnaj ve Velké Bystřici

V neděli 15.5. jsme hráli další domácí turnaj v hale Na Letné. Začátek byl naplánován na 9:00. Do soutěže máme od jara přihlášena dvě družstva.

Na turnaj dorazilo celkem 13 hráčů. EDA VOGL, JARDA KUCIÁN, MATYÁŠ MULLER, KUBA SKOPAL, VERČA VEČEŘOVÁ, LUKÁŠ MIKLÍK, ŠTĚPÁN A TOBIÁŠ VOJTKOVI, ŠTĚPÁN A KRISTIÁN KOUKALOVI, ADAM VRÁNKA, ADAM TOMANEC a DAVID LERCH.

Většinou jsme hráli první poločas osobku a druhý poločas zónovou obranu. Střídali jsme vždy všechny hráče v poli pravidelně tak, aby si všichni zahráli přibližně stejně. The cheap fake rolex watches are popular with young men. V bráně se střídali všichni zájemci. Hrálo se 2x10minut bez počítání skore..

Tentokrát byla jen čtyři družstva, takže hráči hráli pouze tři zápasy. Všichni makali a padalo celkem hodně branek. Jen ta obrana nebyla úplně důsledná.

Turnaje se zúčastnili: SK HFP PROSTĚJOV, SOKOL CENTRUM HANÁ a dvě domácí družstva HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE A a B. Po turnaji dostali všichni zaslouženou sladkou odměnu.

Příští týden jedeme v sobotu na turnaj do Napajedel.